جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » ۱۳ آذر؛ آخرین فرصت شرکت در جشنواره بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه سرمد

۱۳ آذر؛ آخرین فرصت شرکت در جشنواره بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه سرمد

 

۱۳ آذر مصادف با روز بیمه؛ آخرین فرصت شرکت در جشنواره بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه سرمد با هدایای ارزنده‌ای شامل یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ و چندین سکه بهار آزادی است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با سامانه امور مشتریان به شماره ۴۳۹۶۳-۰۲۱ تماس حاصل نموده و یا جهت ثبت نام به باشگاه مشتریان شرکت بیمه سرمد به نشانی  http://club.sarmadins.ir و  یا به شعب و نمایندگی‌های بیمه سرمد در سراسر کشور مراجعه فرمایید.

در قالب این جشنواره که برای مشتریان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری شرکت که به عضویت باشگاه مشتریان سرمد نیز درآمده باشند، طراحی شده است، هدایای ارزنده‌ای شامل یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که به قید قرعه به یکی از بیمه‌گذاران بیمه عمر و سرمایه‌گذاری تقدیم می‌گردد و همچنین ۵ (پنج) عدد سکه بهار آزادی برای پنج نفر از بیمه‌گذاران برتر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری که دارای بالاترین میزان امتیاز در باشگاه مشتریان شرکت می‌باشند، در نظر گرفته شده است.

گفتنی است پرداخت حق‌بیمه به مبلغ ۶میلیون ریال در رشته بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری در طول مدت جشنواره، نداشتن اقساط معوق در بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری، ثبت‌نام در جشنواره از طریق باشگاه مشتریان بیمه سرمد، شرایط لازم جهت شرکت در این جشنواره می‌باشد.

 

* کد خبر: 4907

این را نیز بررسی کنید

هت تریک بیمه تجارت‌نو در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال

با دریافت بالاترین سطح جایزه ملی نوآوری و رهبری در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *