سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » دومین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب و باجه های شرکت بیمه “ما” برگزار شد

دومین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب و باجه های شرکت بیمه “ما” برگزار شد

دومین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب و باجه های شرکت بیمه “ما” در سال ۹۵ با حضور مهندس مجید صفدری مدیرعامل ، حجت بهاری فر عضو محترم هیات مدیره ، معاونین، مدیران ستاد و روسای شعب و باجه ها در جزیره کیش برگزار شد .
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این گردهمایی دو روزه که با هدف تبادل نظر مدیران در خصوص استفاده بیشتر از ظرفیت ها و پتانسیل های شعب و رفع مشکلات موجود برگزار شده بود ، مهندس مجید صفدری در خصوص وظایف مدیران شعب و نمایندگان در راستای مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع ، عملکرد و افتخارات شرکت در شش ماه گذشته و همچنین اهداف پیش رو در جهت کسب پرتفوی پیش بینی شده و مزیت های رقابتی بیمه “ما” به ارائه نکات مهمی پرداخت.
وی ضمن قدردانی از تمام مدیران ، روسای محترم شعب و نمایندگان عزیز در خصوص ویژگی های مثبت شرکت تصریح کرد: همکاران و نیروی انسانی همگی از نیروهای فنی،جوان، متخصص و زبده صنعت بیمه هستند، ضمن آنکه یکی از بزرگترین بانک های کشور یعنی بانک ملت و صندوق بازنشستگی وزارت نفت به عنوان سهامداران بزرگ این شرکت می باشند .
مدیر عامل شرکت بیمه “ما” در خصوص اهداف این شرکت تاکید کرد: به عنوان یک شرکت خدماتی فعالیت هایمان باید بر اساس دقت،سرعت ، شفافیت در اطلاع رسانی و رضایت مشتری باشد .
وی تصریح کرد: هدف شرکت محقق نمودن برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال می باشد، برنامه هایی که جنبه اجرایی نداشته باشند فاقد هیچ ارزشی است و اقدام و عمل شایسته لازمه خدمات بیمه گری می باشد.
مهندس صفدری تحقق ۴۸ درصدی EPS شرکت طی شش ماه سال جاری، افزایش ارزش سهام شرکت در بورس ، امضای تفاهم نامه بیمه جامع پلنگ ایرانی با حضورمعاون محترم رئیس جمهور، رشد ۶۰درصدی تولید حق بیمه ، رشد ۲۳ درصدی تعداد بیمه نامه ها و نسبت خسارت مناسب، افتتاح و راه اندازی ۱۱ شعبه در سراسر کشور و همچنین کسب جایگاه چهارمین شرکت بیمه ای از نظر رشد حق بیمه و نسبت خسارت مناسب از افتخارات بیمه “ما” در سال گذشته می باشد.
در پایان مراسم ، مهندس مجید صفدری ضمن تجلیل از تمام کارمندان ، خواستار وفاق بیشتر بین همکاران و افزایش حس مسئولیت پذیری و پذیرش اشتباهات از جانب مدیران و روسای شعب در زمان بروز مشکلات شد.

* کد خبر: 4829

این را نیز بررسی کنید

بیمه حافظ

کاهش ۵۲ درصدی شکایات از «بیمه حافظ» در سال ۱۴۰۰

علیرغم رشد بیش از ۶۲ درصدی پرتفو، شرکت بیمه حافظ در راستای اهداف مشتری مداری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *