دوشنبه , ۳ مهر ۱۴۰۲

دومین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب و باجه های شرکت بیمه “ما” برگزار شد

دومین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب و باجه های شرکت بیمه “ما” در سال ۹۵ با حضور مهندس مجید صفدری مدیرعامل ، حجت بهاری فر عضو محترم هیات مدیره ، معاونین، مدیران ستاد و روسای شعب و باجه ها در جزیره کیش برگزار شد .
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این گردهمایی دو روزه که با هدف تبادل نظر مدیران در خصوص استفاده بیشتر از ظرفیت ها و پتانسیل های شعب و رفع مشکلات موجود برگزار شده بود ، مهندس مجید صفدری در خصوص وظایف مدیران شعب و نمایندگان در راستای مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع ، عملکرد و افتخارات شرکت در شش ماه گذشته و همچنین اهداف پیش رو در جهت کسب پرتفوی پیش بینی شده و مزیت های رقابتی بیمه “ما” به ارائه نکات مهمی پرداخت.
وی ضمن قدردانی از تمام مدیران ، روسای محترم شعب و نمایندگان عزیز در خصوص ویژگی های مثبت شرکت تصریح کرد: همکاران و نیروی انسانی همگی از نیروهای فنی،جوان، متخصص و زبده صنعت بیمه هستند، ضمن آنکه یکی از بزرگترین بانک های کشور یعنی بانک ملت و صندوق بازنشستگی وزارت نفت به عنوان سهامداران بزرگ این شرکت می باشند .
مدیر عامل شرکت بیمه “ما” در خصوص اهداف این شرکت تاکید کرد: به عنوان یک شرکت خدماتی فعالیت هایمان باید بر اساس دقت،سرعت ، شفافیت در اطلاع رسانی و رضایت مشتری باشد .
وی تصریح کرد: هدف شرکت محقق نمودن برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال می باشد، برنامه هایی که جنبه اجرایی نداشته باشند فاقد هیچ ارزشی است و اقدام و عمل شایسته لازمه خدمات بیمه گری می باشد.
مهندس صفدری تحقق ۴۸ درصدی EPS شرکت طی شش ماه سال جاری، افزایش ارزش سهام شرکت در بورس ، امضای تفاهم نامه بیمه جامع پلنگ ایرانی با حضورمعاون محترم رئیس جمهور، رشد ۶۰درصدی تولید حق بیمه ، رشد ۲۳ درصدی تعداد بیمه نامه ها و نسبت خسارت مناسب، افتتاح و راه اندازی ۱۱ شعبه در سراسر کشور و همچنین کسب جایگاه چهارمین شرکت بیمه ای از نظر رشد حق بیمه و نسبت خسارت مناسب از افتخارات بیمه “ما” در سال گذشته می باشد.
در پایان مراسم ، مهندس مجید صفدری ضمن تجلیل از تمام کارمندان ، خواستار وفاق بیشتر بین همکاران و افزایش حس مسئولیت پذیری و پذیرش اشتباهات از جانب مدیران و روسای شعب در زمان بروز مشکلات شد.

کد خبر: 4829

این را نیز بررسی کنید

انتصاب معاون پشتیبانی و منابع انسانی بیمه اتکایی امین

با حکم دکتر خوش‌کیش مدیرعامل بیمه اتکایی امین ، حسین اشرفی به سمت معاونت پشتیبانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *