جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » بانک آینده، پیشتاز در اجرای طرح کارت اعتباری جدید

بانک آینده، پیشتاز در اجرای طرح کارت اعتباری جدید

باتوجه به طرح اخیر بانک مرکزی ج.ا.ایران مبنی بر صدورکارت‌ اعتباری جدید بر پایه عقد مرابحه توسط بانک ها از اول مهر ۱۳۹۵، بانک آینده موفق شد؛در نخستین روز رسمی آغاز این طرح،تعداد ۱۲,۴۱۲ فقره کارت اعتباری جدیدصادر و به مشتریان تحویل نماید.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این کارت ها، با توجه به اقدامات فشرده انجام شده در حوزه‌های: زیرساختی، نرم‌افزاری، فرآیندی و هماهنگی نیروی انسانی و پس از اعتبارسنجی و عقد قرارداد با مشتریان، ثبت در سامانه اعتبارسنجی بانک مرکزی ج.ا.ایران (مکنا)؛در مبالغ ۱۰۰ میلیون ریالی (برنزی)، ۳۰۰ میلیون ریالی (نقره‌ای) و ۵۰۰ میلیون ریالی (طلایی)، برای متقاضیان صادر شده است.
در مراسمی که در روز پنج شنبه اول مهرماه (هم زمان با آغاز رسمی طرح کارت اعتباری جدید در سراسر کشور)؛ در محل ساختمان مرکزی بانک آینده با حضور تعدادی از مشتریان انفرادی و نمایندگان مشتریان گروهی و جمعی از مدیران بانک برگزار گردید؛ تعداد ۱۲,۴۱۲کارت اعتباری به این مشتریان تحویل داده شد.
علاوه بر تهران، مشتریانی از استان ها و نقاط مختلف کشور نظیر: خوزستان، فارس و خراسان نیز در مراسم مذکور حضور داشتند و کارت های اعتباری خود را دریافت نمودند. بانک آینده با ادامه صدور کارت اعتباری در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۵، امیدوار است؛ در سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل”، موفق شود؛ گامی مؤثر و مهم در جهت تقویت توان مالی بخشی از جامعه و تحریک تقاضا برای بخش های مختلف اقتصاد کشور بردارد.

* کد خبر: 4554

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

 بانک سینا حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی را آغاز کرده است

قائم‌مقام بانک سینا گفت: با تدوین برنامه راهبردی کسب‌وکار بانک، حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *