دوشنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » افزایش سرمایه بانک شهر ضامن ارتقای کیفی زندگی شهروندان

افزایش سرمایه بانک شهر ضامن ارتقای کیفی زندگی شهروندان

شهردار اهواز با تاکید بر اهمیت همکاری شهرداری‌ها با بانک شهر گفت: هر چه سرمایه این بانک بیشتر شود، شهرداری‌ها در اجرای پروژه‌ها موفق‌تر و شهروندان نیز رضایت بیشتری خواهند داشت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، سید‌خلف موسوی شهردار اهواز با اشاره به ویژگی‌های این شهر و اهمیت توسعه و عمران در آن گفت: به دلیل مشکلاتی که این شهر داشته است، نیاز به سرمایه‌گذاری و حمایت بیشتری نسبت به سایر کلانشهرها دارد و شهروندان این شهر می‌بایست شاهد ارتقای کیفی زندگی خود باشند.
وی با تاکید بر ضرورت همکاری با بانک شهر گفت: این بانک به عنوان تامین‌کننده مالی پروژه‌های عمرانی می‌تواند نقش مهمی در توسعه شهرها و پروژه‌‌های عمرانی ایفا کند.
موسوی، راه‌اندازی این بانک را در حمایت از شهرداری‌ها بسیار موثر دانست و گفت: در دو سال اخیر و با تلاش‌های دکتر پورزرندی تعاملات با سایر کلانشهرها بیشتر شده تا این بانک، فقط بانک شهرداری تهران نباشد و حمایت‌هایی که از پروژه‌های کلانشهرها صورت می‌گیرد قابل تقدیر است.
به گفته شهردار اهواز، برخی از پروژه‌ها در سال جدید قرار است با همکاری بانک شهر انجام شود و به طور حتم منابعی که در هر استانی تامین می‌شود، باید در همان شهر هزینه شود که با این رویکرد بانک شهر متعلق به همه شهروندان است و رضایت آنان را خواهد داشت.
وی با اشاره به تعامل مناسب شهرداری اهواز با بانک شهر، در خصوص افزایش سرمایه این بانک گفت: هر چه سرمایه این بانک بیشتر و منابعش تجهیز شود، شهرداری‌ها نیز موفق‌تر و شهروندان رضایت بیشتری دارند و پروژه‌های بهتری انجام می‌شود و این بانک می‌تواند به بهترین بانک کشور تبدیل شود.
موسوی در ادامه شهروند، شهرداری و بانک شهر را سه حلقه مهم ارتباطی در شهرها دانست و گفت: از طریق ارائه خدمات الکترونیک‌، پروژه‌های عمرانی و سایر فعالیت‌هایی که در آن ارتباط شهروندان با شهرداری بیشتر است، بهتر پیش می‌رود و به طور حتم، بانک شهر در همه شئونات زندگی شهروندان می‌تواند دخیل باشد.

* کد خبر: 4509

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

رشد ۹۱ درصدی ظرفیت اعتباری بانک ایران زمین

آن طور که صورت های مالی منتهی به اسفند سال گذشته نشان می دهد، ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *