جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

افزایش سرمایه بانک شهر ضامن ارتقای کیفی زندگی شهروندان

شهردار اهواز با تاکید بر اهمیت همکاری شهرداری‌ها با بانک شهر گفت: هر چه سرمایه این بانک بیشتر شود، شهرداری‌ها در اجرای پروژه‌ها موفق‌تر و شهروندان نیز رضایت بیشتری خواهند داشت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، سید‌خلف موسوی شهردار اهواز با اشاره به ویژگی‌های این شهر و اهمیت توسعه و عمران در آن گفت: به دلیل مشکلاتی که این شهر داشته است، نیاز به سرمایه‌گذاری و حمایت بیشتری نسبت به سایر کلانشهرها دارد و شهروندان این شهر می‌بایست شاهد ارتقای کیفی زندگی خود باشند.
وی با تاکید بر ضرورت همکاری با بانک شهر گفت: این بانک به عنوان تامین‌کننده مالی پروژه‌های عمرانی می‌تواند نقش مهمی در توسعه شهرها و پروژه‌‌های عمرانی ایفا کند.
موسوی، راه‌اندازی این بانک را در حمایت از شهرداری‌ها بسیار موثر دانست و گفت: در دو سال اخیر و با تلاش‌های دکتر پورزرندی تعاملات با سایر کلانشهرها بیشتر شده تا این بانک، فقط بانک شهرداری تهران نباشد و حمایت‌هایی که از پروژه‌های کلانشهرها صورت می‌گیرد قابل تقدیر است.
به گفته شهردار اهواز، برخی از پروژه‌ها در سال جدید قرار است با همکاری بانک شهر انجام شود و به طور حتم منابعی که در هر استانی تامین می‌شود، باید در همان شهر هزینه شود که با این رویکرد بانک شهر متعلق به همه شهروندان است و رضایت آنان را خواهد داشت.
وی با اشاره به تعامل مناسب شهرداری اهواز با بانک شهر، در خصوص افزایش سرمایه این بانک گفت: هر چه سرمایه این بانک بیشتر و منابعش تجهیز شود، شهرداری‌ها نیز موفق‌تر و شهروندان رضایت بیشتری دارند و پروژه‌های بهتری انجام می‌شود و این بانک می‌تواند به بهترین بانک کشور تبدیل شود.
موسوی در ادامه شهروند، شهرداری و بانک شهر را سه حلقه مهم ارتباطی در شهرها دانست و گفت: از طریق ارائه خدمات الکترونیک‌، پروژه‌های عمرانی و سایر فعالیت‌هایی که در آن ارتباط شهروندان با شهرداری بیشتر است، بهتر پیش می‌رود و به طور حتم، بانک شهر در همه شئونات زندگی شهروندان می‌تواند دخیل باشد.

کد خبر: 4509

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *