پنج شنبه , ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » اعلام آمادگی شهردار ساری برای تعامل بیشتر با بانک شهر

اعلام آمادگی شهردار ساری برای تعامل بیشتر با بانک شهر

شهردار ساری با تاکید بر ضرورت تعامل مناسب میان شهرداری‌ها و بانک شهر گفت: شهرداری ساری آماده هرگونه همکاری با بانک شهر به منظور جلب رضایت شهروندان است‌.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مهدی عبوری، شهردار ساری با اشاره به اهمیت تعامل شهرداری‌ها با بانک شهر عنوان کرد: شهرداری ساری همواره در اجرای پروژه‌ها حمایت بانک شهر را داشته است و به طور حتم هر چه این تعامل بیشتر شود، رضایت شهروندان نیز بیشتر خواهد شد.
وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهر ساری تصریح کرد: ساری از شهرهایی است که به دلیل وجود مسافران زیاد از نقاط مختلف کشور، در معرض دید و بهره‌مندی شهروندان کشور است و هر چه در اجرای پروژه‌های خود موفق‌تر باشد، رضایت همه شهروندان را به دنبال خواهد داشت.
عبوری خاطرنشان کرد: شهرداری ساری آماده هرگونه همکاری با بانک شهر به منظور ارائه خدمات بیشتر به شهروندان است.
شهردار ساری، رونق و عمران شهرها را نیازمند همکاری بیشتر با این بانک دانست و افزود: بانک شهر بانک شهروندی است و با حمایت از شهرداری کلانشهرها، موجب تسهیل در اجرای پروژه‌های مهم عمرانی و خدماتی می‌شود که در ارتباط مستقیم با شهروندان هر شهر قرار دارد.
وی در ادامه با اشاره به استقبال شهروندان ساری از پیشخوان‌های شهرنت گفت: این پیشخوان‌ها از اقدامات مهم بانک شهر در توسعه بانکداری الکترونیک است که در شهر ساری مورد استقبال شهروندان و مسافران قرار گرفته است و شهرداری ساری به طور حتم از افزایش تعداد این پیشخوان‌ها استقبال می‌کند.

* کد خبر: 4511

این را نیز بررسی کنید

تامین مالی زنجیره‌ای؛ آبی بر آتش داغ “سوداگری”

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اصابت منابع به هدف از مزایای استفاده از طرح تامین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *