شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » شعبه بیمه “ما” در استان خراسان جنوبی راه اندازی شد

شعبه بیمه “ما” در استان خراسان جنوبی راه اندازی شد

در راستای خدمات رسانی سریع، مناسب و دقیق بیمه گری و همچنین گسترش شعب و در دسترس مشتری بودن، شرکت سهامی بیمه “ما” در استان خراسان جنوبی شعبه خود را افتتاح و راه اندازی کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مراسم افتتاح شعبه بیرجند با حضور جناب آقای امیرحسین قربانی معاون محترم شبکه فروش و توسعه بازار، جناب آقای علی فتاحی معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی،جناب آقای شفیعی مدیر محترم امور شعب، جناب آقای رادسعید مدیر محترم بازاریابی و فروش، ریاست محترم بنیاد برکت استان، مدیر محترم بانک ملت استان و معاونین وی، روسای محترم شعب بیمه های استان خراسان جنوبی و تعدادی از مدیران ارشد ستادی و نمایندگان محترم شبکه فروش و برخی از مسئولین استانی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، جناب آقای امیرحسین قربانی معاون محترم شبکه فروش و توسعه بازار ، در آیین افتتاح شعبه بیرجند اعلام کرد: شبکه فروش شرکت بیمه “ما” از سهامداران، مردم و بیمه گذاران تشکیل شده به طوری که این مشارکت به انتخاب نامی همچون “ما” منتهی شده است.
وی ادامه داد: “ما” بودن یعنی تفکری برای مدیریت و “ما” شدن تفکر روز مدیریتی دنیا به شمار می رود. به منظور تحقق اهداف تدوینی در صنعت بیمه کشورمان، معتقدیم که بالاترین دارایی سازمان، پرسنل و مشتریان هستند.
معاون محترم شبکه فروش و توسعه بازار افزود: وجود سهامداری همچون بانک ملت و صندوق بازنشستگی وزارت نفت یکی از نقاط قوت بیمه “ما” می باشد و در امر بازاریابی توجه به حقوق مصرف کنندگان و اطلاع رسانی دقیق و شفاف سرلوحه فعالیت ها قرار داد.
در این مراسم جناب آقای علی فتاحی معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی گفت: در راستای سیاست های جدید شرکت بیمه “ما”، سرلوحه کارها تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری است و شبکه فروش تاسیس شعبه بیرجند را مد نظر قرار داد تا خدمتی به مردم عزیز استان خراسان جنوبی باشد. امیدواریم این گام، حرکتی مثبت در راستای اهداف کلان و برنامه های راهبردی شرکت بوده و رضایت کامل هموطنان عزیز را جلب نماید.

* کد خبر: 4457

این را نیز بررسی کنید

معرفی برندگان جشنواره تابان بیمه نوین در بخش بیمه گذاران

مراسم قرعه‌کشی جوایز جشنواره فروش ویژه تابان بیمه نوین برای بیمه‌گذاران برگزار شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *