دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

روند توسعه فعالیت های بیمه آرمان در استانها سرعت می گیرد

معاون فروش و بازاریابی بیمه آرمان و هیئت همراه با هدف سرعت بخشیدن به روند توسعه فعالیت های این شرکت در استان های کشور، در سفر به اصفهان از شعبه این شرکت بازدید و از نزدیک با رئیس، کارکنان و نمایندگان این شعبه دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این دیدارها٬ هادی رئیس الذاکرین معاون فروش و بازاریابی بیمه آرمان به همراه سیدحمید موسوی مدیر امور شعب و نمایندگان از نزدیک در جریان وضعیت شعبه و نحوه خدمات‌رسانی به مشتریان قرار گرفتند و توصیه‌هایی را برای تسریع در روند ارایه خدمات به مشتریان ارایه کردند.
بازدید مسئولان بیمه آرمان برای ارتباط مستقیم با کارکنان سرپرستی مناطق و شعب این شرکت در استان‌ها به صورت منظم ادامه دارد تا روند توسعه‌ای بیمه آرمان سرعت بیشتری به خود بگیرد.
هادی رئیس الذاکرین در دیدار نمایندگان بیمه با تاکید بر فعالیت گسترده شعب و نمایندگی‌های بیمه آرمان در نقاط مختلف استان اصفهان گفت: بی‌شک حضور نمایندگان بیمه‌ و بازاریاب‌ها در نقاط مختلف می‌تواند زمینه ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن و آشنایی بیش از پیش با فرهنگ بیمه‌ و خدمات آنها را فراهم سازد.
وی با اشاره به روند رو به رشد این شرکت در سایه تدبیر و مدیریت منسجم آقای بیانیان مدیر عامل، گفت: برای این شرکت جلب اعتماد مشتریان، مشتری مداری و حفظ مشتری با ارائه خدمات مطلوب در اولویت قرار دارد.
مسئولان و نمایندگان بیمه آرمان در اصفهان نیز نقطه نظرات خود را در ارتباط با فعالیت ها و اقدامات خود بیان کردند و خواستار ارتباط، تعامل مستمر و رسیدگی بیشتر مسئولان این شرکت به مسائل آنها شدند.

کد خبر: 4411

این را نیز بررسی کنید

 افزایش هم افزایی و همکاری دوجانبه بیمه و بورس

دکتر استاد هاشمی در دیدار با رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر توسعه همکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *