یکشنبه , ۶ اسفند ۱۴۰۲

بانک صادرات ۶۴ ساله شد

مدیر عامل بانک صادرات ایران در پیامی شصت و چهارمین سالروز تأسیس این بانک را تبریک و از تلاش کارکنان، اعتماد ارزشمند مشتریان وهمراهی سهامداران قدردانی و بر نقش آفرینی بیشتر این بانک در اقتصاد کشور تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در پیام زراعتی با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم در زمان تأسیس بانک متبوع آمده است: نگاهی گذرا به تاریخ بانکداری کشورمان نشان از این واقعیت دارد که تأسیس ” بانک صادرات و معادن ایران” در ١۵ شهریور ماه ١٣٣١ سرآغاز بانکداری به مفهوم واقعی و توام با رشد و جهش اقتصادی ایران بوده است.
وی افزوده است : در آن روزگار که ارائه خدمات پولی منحصر به اقشار خاص جامعه بود، بانک ها با ماهیتی تماماً دولتی به فعالیت اشتغال داشتند اما این بانک تازه تأسیس که تبلور نبوغ و همت بلند و آینده نگر بنیانگذارانش بود، با انگیزه گسترش خدمات بانکی در میان آحاد جامعه پا به میدان گذاشت و هدف محوری خود را در ترویج این فرهنگ پایه ریزی کرد . در این راه پر فراز و نشیب با نظم و پیوستگی سازمانی جایگاه ممتازی را بدست آورد و توانست این موقعیت را پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به یاری کارکنان پاک خود افزون تر از پیش گرداند.
زراعتی تصریح کرد: اکنون ۶۴ سال از پیشگامی در ارائه خدمات بانکی، خوش نامی در مشتری مداری و خلاقیت و سرعت در خلق محصولات جدید این بانک می گذرد.
وی یادآور شد: ” بانک صادرات ایران ” به حق در تاریخ سترگ فعالیت خود نقش مهمی در ایجاد و تقویت زیر ساخت های شبکه بانکی، گسترش خدمات جامع شعبه ای، سرعت در خدمت دهی به مشتریان و خلق ارزش برای ذی نفعان و بالاخره الگو بودن در بانکداری مجازی و پاسخگویی به هنگام، ایفا کرده است.
ایستادن در این سکوی افتخار بی تردید وام دار تلاش و کوشش جانانه کارکنان، همدلی شامخ مدیران، ا عتماد ارزشمند مشتریان و همراهی سهامداران است.
زراعتی با اشاره بر قابلیت و توانمندی های این بانک گفت:کارکنان و مدیران بانک صادارت ایران با تکیه بر ایزد منان و با پشت گرمی به ساختار مستحکم خود و با باوری ژرف به چشم انداز و اهداف ترسیم شده، نه تنها به تحقق و اجرای مسئولیت های بانک پایبند می باشند، بلکه در کنار آن به مسئولیت های اجتماعی نیز دل سپرده و با نگاهی محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی افتخارات ارزشمندی را بدست آورده اند.
زراعتی در بخش پایانی پیام خود آورده است: اینجانب ضمن تبریک شصت و چهارمین سالروز تاسیس بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور و میراث ارزشمند گذشتگانمان، از تلاش و همدلی کارکنان صدیق و دلسوز، مشتریان همدل و سهامداران همگام و همراه قدردانی و سپاسگذاری می کنم و آرزومندم در سال‌جاری که از سوی مقام معظم رهبری به نام «سال اقتصاد مقاومتی ؛اقدام و عمل» نامگذاری شده است، گام هایی مؤثر تر را در مسیر تحقق سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای بانک صادرات ایران برداریم و شاهد نقش آفرینی بیشتر این بانک در همه عرصه ها باشیم.

کد خبر: 4413

این را نیز بررسی کنید

صادرات

مشارکت بانک صادرات ایران در جشن تولد بیش از ۶۹ هزار نوزاد

بانک صادرات ایران، امسال ۶۹ هزار و ۷۲۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری پرداخت کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *