دوشنبه , ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

مرکز آموزش علمی-کاربردی بیمه ایران دانشجو می‌پذیرد

مرکز آموزش علمی-کاربردی بیمه ایران وابسته به شرکت سهامی بیمه ایران، برای سال تحصیلی ۱۳۹۶-۱۳۹۵ در پنج رشته بیمه‌ای دانشجو می‌پذیرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این پنج رشته عبارت‌اند از “کاردانی حرفه‌ای امور بیمه”؛ “کاردانی حرفه‌ای حسابداری در شرکت‌های بیمه”؛ “کاردانی حرفه‌ای حسابداری- حسابداری دولتی”؛ “کاردانی حرفه‌ای حسابداری – حسابداری مالی”و “کاردانی حرفه‌ای مدیریت کسب و کار”. پذیرش دانشجو در رشته‌های کاردانی حرفه‌ای امور بیمه و کاردانی حرفه‌ای حسابداری در شرکت‌های بیمه برای مهر ۹۵ و در سه رشته دیگر برای بهمن امسال خواهد بود.
این گزارش می‌افزاید: داوطلبان پذیرش در این رشته‌ها می‌توانند به “دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی” که هفتم شهریور از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد، مراجعه و در جدول شماره ۴ این دفترچه سایر اطلاعات و مشخصات هریک از رشته‌های بیمه‌ای را دریافت کنند.
بنا بر اطلاع سازمان سنجش آمورش کشور، پذیرش در دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی که از روز یکشنبه، ۷ شهریور ۹۵ آغاز شده است، تا روز ۱۳ شهریورماه ادامه خواهد داشت و منحصرا به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت WWW.Sanjesh.org صورت می‌گیرد.
مرکز آموزش علمی-کاربردی بیمه ایران، تنها مرکز تخصصی آموزش بیمه در کشور است که از سال ۱۳۸۹ بر اساس مجوز شماره ۱۸۹۴۰۴/۲۲/۲ مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دارای مجوز پذیرش دانشجو بوده است. این مرکز طی ۵ سال گذشته با جذب استادان و خبرگان حوزه بیمه، ۲۸ دوره کارشناسی و کاردانی بیمه‌ای را برگزار کرده است. با توجه به نیاز روزافزون صنعت بیمه کشور به نیروهای متخصص، از مجموع ۱۵۳۴ دانش‌آموخته این مرکز، هم‌اکنون بسیاری از آنها در مراکز و شرکت‌های بیمه‌ای اشتغال به کار دارند.

کد خبر: 4359

این را نیز بررسی کنید

مقدمات ورود حرفه‌ای ایران معین به بیمه‌گری اتکایی فراهم است

مدیر عامل بیمه اتکایی ایران معین در نشست خبری با اصحاب رسانه گزارشی از دستاوردهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *