چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا

تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا

آیین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با حضور مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی و هیأت همراه، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران بیمه آسیا برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر کاردگر، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در آیین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با ارائه گزارشی از جایگاه و وضعیت بیمه آسیا در صنعت بیمه کشور ، موفقیت کنونی بیمه آسیا را مرهون تلاش و زحمات تک تک کارکنان این شرکت دانست.
مدیرعامل بیمه آسیا ضمن قدردانی از زحمات حمید رمضانی و آرزوی موفقیت برای احمد منصوری، مدیر جدید بازرسی و انتظامات بیمه آسیا اظهار امیدواری کرد که حرکت رو به رشد بیمه­آسیا در صنعت بیمه کشور با حضور نیروهای خدوم همچنان تداوم داشته باشد.
در ادامه حجت اله صالحی مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی در سخنانی با اشاره به اهمیت و سابقه درخشان بیمه آسیا در اقتصاد ملی از بیمه­آسیا به عنوان یکی از ارکان اصلی صنعت بیمه کشور نام برد.
رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر نقش مدیریت حراست در شرکت بیمه آسیا، اهمیت و دامنه گستردگی بیمه آسیا را برای نهادهای امنیتی و حفاظتی کشور، خاص و ویژه توصیف کرد.
گفتنی است حمید رمضانی، مدیر سابق بازرسی و انتظامات بیمه آسیا در حکمی به سمت مدیر کل حراست شرکت بیمه ایران منصوب شده است.

* کد خبر: 4357

این را نیز بررسی کنید

 قائم مقام و سه عضو هیات عامل بیمه مرکزی منصوب شدند

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای، قائم مقام رییس کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *