یکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
خانه » بیمه » تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا

تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا

آیین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با حضور مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی و هیأت همراه، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران بیمه آسیا برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر کاردگر، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در آیین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با ارائه گزارشی از جایگاه و وضعیت بیمه آسیا در صنعت بیمه کشور ، موفقیت کنونی بیمه آسیا را مرهون تلاش و زحمات تک تک کارکنان این شرکت دانست.
مدیرعامل بیمه آسیا ضمن قدردانی از زحمات حمید رمضانی و آرزوی موفقیت برای احمد منصوری، مدیر جدید بازرسی و انتظامات بیمه آسیا اظهار امیدواری کرد که حرکت رو به رشد بیمه­آسیا در صنعت بیمه کشور با حضور نیروهای خدوم همچنان تداوم داشته باشد.
در ادامه حجت اله صالحی مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی در سخنانی با اشاره به اهمیت و سابقه درخشان بیمه آسیا در اقتصاد ملی از بیمه­آسیا به عنوان یکی از ارکان اصلی صنعت بیمه کشور نام برد.
رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر نقش مدیریت حراست در شرکت بیمه آسیا، اهمیت و دامنه گستردگی بیمه آسیا را برای نهادهای امنیتی و حفاظتی کشور، خاص و ویژه توصیف کرد.
گفتنی است حمید رمضانی، مدیر سابق بازرسی و انتظامات بیمه آسیا در حکمی به سمت مدیر کل حراست شرکت بیمه ایران منصوب شده است.

* کد خبر: 4357

این را نیز بررسی کنید

بیمه نامه

پرداخت خسارت در بیمه شخص ثالث به ساعت خاصی از شبانه روز محدود نیست

پرداخت خسارت در دوره اعتبار بیمه شخص ثالث (اعم از خسارت های مالی و بدنی)، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *