دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

بانک شهر بانک عامل نمایشگاه‌های کتاب در سراسر کشور

بانک شهر، به عنوان بانک عامل نمایشگاه‌های کتاب استانی در سراسر کشور معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مهدی اکرمی، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر ، با اشاره به موفقیت این بانک در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در شهر آفتاب گفت: بانک شهر در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران به عنوان بانک عامل موفق شد تا با ارائه خدمات مناسب، رضایتمندی مراجعان را کسب کند که این خدمات مورد تقدیر وزیر ارشاد‌، ناشران و شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه نیز قرار گرفت.

وی افزود: به منظور ارائه این خدمات در نمایشگاه‌های کتاب استانی نیز بانک شهر به عنوان بانک عامل از میان سایر بانک‌های متقاضی انتخاب شد،که بر اساس زمان‌بندی در ۳۱‌استان به ارائه خدمات بانکی در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب خواهد پرداخت.

اکرمی خاطر‌نشان کرد: به این منظور، شعب بانک شهر در استان‌ها به وزارت ارشاد معرفی و به ناشران اعلام شده تا برای افتتاح حساب اقدام کنند.

وی با بیان این ‌که تا کنون ۷هزار دستگاه کارتخوان به این منظور پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: برای نمایشگاه‌های کتاب استانی، فرایند پیش‌ثبت‌نام به منظور ارائه بُن‌کارت به مراجعان وجود نخواهد داشت و چهار بُن‌کارت با مبالغ ۲۰، ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰هزار تومانی با سهم ۲۰درصدی یارانه وزارت ارشاد و ۸۰درصد برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

اکرمی افزود: بُن‌کارت ۲۰هزار تومانی عمومی است و به همه مراجعان تعلق می‌گیرد و نحوه اختصاص سایر بُن‌کارت‌ها نیز از سوی وزارت ارشاد مشخص خواهد شد.

مدیر پروژه بانک شهر در نمایشگاه‌های کتاب در ادامه اظهار کرد: نمایشگاه‌های کتاب استانی به ترتیب از دوم شهریور در زنجان آغاز می‌شود و تا اسفندماه ادامه خواهد داشت.

کد خبر: 4334

این را نیز بررسی کنید

فروشگاه های تخفیف دار «بله» برای سال تحصیلی جدید

به مناسبت فرا رسیدن پاییز و شروع سال تحصیلی جدید، فروشگاه های فعال در اپلیکیشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *