یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » ارائه سرویس‌های جدید موبایل‌بانک شهر؛ به زودی

ارائه سرویس‌های جدید موبایل‌بانک شهر؛ به زودی

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و فناوری‌اطلاعات بانک شهر از ارائه سرویس‌های جدید موبایل‌بانک به مشتریان این بانک در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، غلامحسین تابش‌فر، معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و فناوری‌اطلاعات با اشاره به این ‌که بانک شهر، بانک تخصصی در حوزه‌ مدیریت شهری است، گفت: به منظور تحقق شعار “نوآوری در خدمت” و به منظور تسهیل در ارائه خدمات بانکی به مشتریان تا کنون اقدامات مختلفی در خصوص ارائه خدمات الکترونیک در این بانک انجام شده است. وی افزود: در این خصوص به منظور تکمیل بسته خدمات الکترونیک، بهینه‌سازی نرم‌افزاری موبایل‌بانک آغاز شد تا علاوه بر ارائه سرویس‌های موجود، خدمات جدیدی نیز در زمینه موبایل‌بانک به مشتریان ارائه شود.

به گفته تابش‌فر، در حال حاضر علاوه بر رفع نواقص سرویس‌های گذشته، همه زیر‌ساخت‌های نرم‌افزاری، ارتباطی و سخت‌افزاری سرویس‌های جدید مهیا شده که در هر دو بسته پیامک و اینترنت برای سیستم‌های عامل‌های IOS، اندروید و ویندوز قابل اجراست.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و فناوری‌اطلاعات بانک شهر خاطرنشان کرد: علاوه بر این اقدامات برای تکمیل دو نسخه اندروید و IOS بر روی تبلت نیز انجام شده که پس از آماده‌سازی بر روی سایت اینترنتی بانک قرار می‌گیرد و همچنین از طریق نرم‌افزار app store برای سیستم عامل IOS و برای سیستم عامل اندروید از طریق نرم‌افزارهای Google play و بازار قابل دانلود است. تابش‌فر تصریح کرد: همه زیر‌ساخت‌های لازم برای اجرای این سرویس آماده است و به زودی برای همه مشتریان بانک شهر قابل استفاده خواهد بود.

* کد خبر: 4322

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

 بانک سینا حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی را آغاز کرده است

قائم‌مقام بانک سینا گفت: با تدوین برنامه راهبردی کسب‌وکار بانک، حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *