پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » ویژه » انتصاب «تهرانفر» با مشکل قانونی مواجه شد

انتصاب «تهرانفر» با مشکل قانونی مواجه شد

مشکل حمید تهرانفر این روزها جدی شده است. او که پس از معرفی به عنوان عضو عیات عامل صندوق توسعه ملی تصمیم به رفتن از بانک صادرات گرفته بود، به تازگی با مشکل عدم تایید صلاحیت برای عضویت در هیات عامل صندوق توسعه ملی مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، حمید تهرانفر که اکنون قائم مقام بانک صادرات است، چند روز پیش با رای هیات امنا به عنوان یکی از اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی پیشنهاد شد. البته رئیس جمهور هنوز احکام این افراد را امضا نکرده است.

با این حال امروز خبر رسید که عضویت تهرانفر در هیات عامل صندوق توسعه ملی با ایراد قانونی مواجه شده است. شنیده ها حاکی از این که مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد او مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار نگرفته است.

گفته شده حمید تهرانفر مدرک تحصیلی خود را از موسسه عالی بانکداری دریافت کرده، در حالی که مدارک صادره از این موسسه که مربوط به پیش از سال ۹۰ است قابل ارزیابی نیست.

از همین رو موضوع انتصاب تهرانفر به عضویت در هیات عامل صندوق توسعه ملی با مشکل مواجه شده است.

تهرانفر در اواخر دوره حضورش در بانک مرکزی بسیار کم فروغ شده بود و سوالات خبرنگاران را بی پاسخ می گذاشت. با این حال انتصاب او به عنوان قائم مقام بانک صادرات نیز با سوالات زیادی رو به رو شده بود.

* کد خبر: 4243

این را نیز بررسی کنید

گام بلند بانک رفاه کارگران برای ایجاد نارضایتی در مشتریان!

در روزهایی که سازمان تامین اجتماعی، مشغول به روز رسانی سامانه قدیمی samt و اجبار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *