چهارشنبه , ۴ خرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » پرواز های بین المللی ایرآسیا از تهران به بیش از ۱۲۰ مقصد

پرواز های بین المللی ایرآسیا از تهران به بیش از ۱۲۰ مقصد

آریک د، معاون بازرگانی هواپیمایی ایراسیا ایکس کفت: با توجه گذشت یک ماه از پرواز هواپیمایی ایراسیا ایکس به تهران، استقبال مناسبی نسب به این مسیر داشتیم و ضریب اشغال صندلی نزیدک به ٩٠ درصد بوده است و مسافران نه تنها در مسیر تهران – کوالالامپور بلکه در کل شبکه پروازی ایراسیا که شامل ١٢٠ مقصد می باشد در حال استفاده از این هواپیمایی هستند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، وی ضمن اعلام این خبر ادامه داد: پروازهای کولالامپور- تهران نیز از ۱۵ فوریه از هفته ای ۳ پرواز به هفته ای ۴ پرواز افزایش خواهد یافت.
آریک افزود؛ اعتقاد داریم که این افزایش در تعداد و تناوب پروازها میتواند به تقاضاهای زیاد بازارهایی پاسخ دهد که ما در آنها مشغول به کار هستیم و امیدواریم که مهمانان ما بتوانند فرصت این تخفیف های خاص را برای کشف زیبایی سرزمین پارس با آیر آسیا داشته باشند.
وی افزود: شهر تهران، پایتخت ایران و کلان شهری با جمعیت چندین میلیون نفری در مقابل عظمت کوهستان البرز واقع شده که موزه ها، پارک ها، و رستوران های محلی خیره کننده ای را در خود جای داده است. به گفته وی، برج میلاد به عنوان آسمان خراش برجسته و برج تاریخی آزادی با هشت هزار بلوک مرمری که زیر نور خورشید می درخشند ، هر توریستی را مجذوب زیبایی های خود می کند.

گفتنی است ، ایر آسیا جایزه بهترین و کم هزینه ترین کابین پرواز و کم هزینه ترین خط هوایی را در مراسم جایزه سالانه skytrax را در چهار سال متوالی از ۲۰۱۳تا ۲۰۱۶ دریافت کرده است.

* کد خبر: 4183

این را نیز بررسی کنید

کارآفرین

ابلاغ دستور العمل افزایش تسهیلات وام ازدواج در بانک کارآفرین

به دنبال ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی در خصوص شرایط جدید اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *