دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

هزینه کردن در حوزه مسئولیت اجتماعی، سرمایه‌گذاری برای فردای بهتر ایران است

بانک سامان در راستای برنامه جامع مسئولیت اجتماعی خود در کنار فعالیت‌های مالی و اقتصادی، در سال گذشته بیش از ۳۰ میلیارد ریال به امور مختلف آموزشی، بهداشتی و درمانی عام‌المنفعه اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، فرشته ضرابیه مدیر سرمایه انسانی و مسئول امور خیریه بانک سامان با بیان این مطلب اظهار داشت: یکی از محورهای موردتوجه بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی حمایت از کودکان و جوانان برای آموزش و جلوگیری از ترک تحصیل آن‌ها به دلیل مشکلات مالی است

وی افزود: در این راستا ما در سال ۹۴ نیز همانند سال‌های گذشته، با بنیاد کودک همکاری و کمک‌هزینه تحصیلی ۹۰ دانش‌آموز و دانشجو را برعهده داشتیم که این امر برای سال جاری نیز ادامه دارد و تا پایان تحصیل این کودکان و نوجوانان این امر ادامه می‌یابد. همچنین با همکاری بنیاد خیریه سپهر هزینه تحصیل تعدادی از دانشجویان تحت پوشش این خیریه را تأمین کردیم.

ضرابیه گفت: در ادامه برنامه ساخت یک مدرسه در هر سال، احداث یک مدرسه شش کلاسه را در روستای راهدار استان بوشهر با سرمایه‌گذاری مستقیم بانک به مبلغ ۱۲میلیارد ریال به پایان رساندیم.

مسئول امور خیریه بانک سامان با اشاره به حمایت پزشکی – درمانی از بیماران به‌ویژه کودکان بی‌بضاعت تصریح کرد: سال گذشته با همکاری از موسسه‌های خیریه همچون خیریه زنجیره امید، خیریه بهنام دهش پور، خیریه سپهر و خیریه نیکان ماموت، در امور مختلفی مانند هزینه عمل جراحی قلب و پیوند مغز استخوان، کمک‌هزینه خرید تجهیزات پزشکی، خرید لباس عید کودکان و برپایی بازارچه خیریه مشارکت کرده‌ایم.

ضرابیه خاطرنشان کرد: برنامه‌های ما در این حوزه بر اساس سیاست‌های بانک در سال جاری نیز تداوم خواهد یافت و ما پس از بررسی دقیق و کارشناسانه تمام موارد، تلاش می‌کنیم تا هزینه‌های حمایتی خود را به بهترین موارد تخصیص دهیم و اعتقاد داریم هزینه کردن در حوزه مسئولیت اجتماعی، سرمایه‌گذاری برای فردای بهتر ایران است.

کد خبر: 4156

این را نیز بررسی کنید

فروشگاه های تخفیف دار «بله» برای سال تحصیلی جدید

به مناسبت فرا رسیدن پاییز و شروع سال تحصیلی جدید، فروشگاه های فعال در اپلیکیشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *