شنبه , ۸ آذر ۱۳۹۹
خانه » بیمه » عرضه کاملترین بیمه عمر و حوادث گروهی توسط بیمه رازی

عرضه کاملترین بیمه عمر و حوادث گروهی توسط بیمه رازی

کاملترین و جدید ترین طرح بیمه ای در رشته بیمه های عمر و حوادث گروهی با عنوان ” بیمه جامع عمر و حوادث گروهی” توسط شرکت بیمه رازی به سازمان ها و مؤسسات دولتی و خصوصی کشور ارائه می شود.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، فرشید بخشی، معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی، با اعلام خبرمزبور بیان داشت: بیمه جامع عمر و وحوادث گروهی که مجوز عرضه آن از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت شده است، از هفته جاری به کلیه سازمان ها و مؤسسات دولتی و خصوصی و در سراسرکشور قابل ارائه می باشد.
معاون فنی بیمه های اشخاص شرکت بیمه رازی افزود: در بیمه جامع عمر و حوادث گروهی علاوه بر ارائه پوشش های متعارف قرارداد های بیمه عمر و حوادث گروهی شامل فوت به هرعلت، فوت ناشی از حادثه و نقص عضو، پوشش بیمه بیماری های سخت(امراض خاص) از جمله مواردی همچون سکته قلبی، سکته مغزی، انواع کانسر و بدخیمی، پیوند اعضا اصلی و جراحی عروق کرونری با حق بیمه نازل تحت پوشش قرارگرفته و چتر حمایتی بیمه های عمر و حوادث از کارکنان گسترش یافته است.
فرشید بخشی خاطر نشان کرد: بیمه نامه مذکور در حقیقت یک بسته بیمه ای شامل پوشش های مختلف است که برخی از پوشش ها همچون نقص عضو، از کارافتادگی کلی و جزئی و پرداخت هزینه پزشکی ناشی از حادثه، به انتخاب بیمه گذاران محترم قابل حذف و یا اضافه می باشند.
معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی در باره نحوه دریافت پوشش های بیمه ای و انعقاد قرارداد با شرکت بیمه رازی نیز یاد آور شد که سازمان، مؤسسات و کارفرمایان محترم جهت انعقاد این قرارداد و حمایت از کارکنان خود می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی های بیمه رازی در کل کشور از شرایط و نحوه انعقاد قرارداد کسب اطلاع نمایند.

* کد خبر: 4102

این را نیز بررسی کنید

بیمه نامه

پرداخت خسارت در بیمه شخص ثالث به ساعت خاصی از شبانه روز محدود نیست

پرداخت خسارت در دوره اعتبار بیمه شخص ثالث (اعم از خسارت های مالی و بدنی)، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *