چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » عرضه کاملترین بیمه عمر و حوادث گروهی توسط بیمه رازی

عرضه کاملترین بیمه عمر و حوادث گروهی توسط بیمه رازی

کاملترین و جدید ترین طرح بیمه ای در رشته بیمه های عمر و حوادث گروهی با عنوان ” بیمه جامع عمر و حوادث گروهی” توسط شرکت بیمه رازی به سازمان ها و مؤسسات دولتی و خصوصی کشور ارائه می شود.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، فرشید بخشی، معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی، با اعلام خبرمزبور بیان داشت: بیمه جامع عمر و وحوادث گروهی که مجوز عرضه آن از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت شده است، از هفته جاری به کلیه سازمان ها و مؤسسات دولتی و خصوصی و در سراسرکشور قابل ارائه می باشد.
معاون فنی بیمه های اشخاص شرکت بیمه رازی افزود: در بیمه جامع عمر و حوادث گروهی علاوه بر ارائه پوشش های متعارف قرارداد های بیمه عمر و حوادث گروهی شامل فوت به هرعلت، فوت ناشی از حادثه و نقص عضو، پوشش بیمه بیماری های سخت(امراض خاص) از جمله مواردی همچون سکته قلبی، سکته مغزی، انواع کانسر و بدخیمی، پیوند اعضا اصلی و جراحی عروق کرونری با حق بیمه نازل تحت پوشش قرارگرفته و چتر حمایتی بیمه های عمر و حوادث از کارکنان گسترش یافته است.
فرشید بخشی خاطر نشان کرد: بیمه نامه مذکور در حقیقت یک بسته بیمه ای شامل پوشش های مختلف است که برخی از پوشش ها همچون نقص عضو، از کارافتادگی کلی و جزئی و پرداخت هزینه پزشکی ناشی از حادثه، به انتخاب بیمه گذاران محترم قابل حذف و یا اضافه می باشند.
معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی در باره نحوه دریافت پوشش های بیمه ای و انعقاد قرارداد با شرکت بیمه رازی نیز یاد آور شد که سازمان، مؤسسات و کارفرمایان محترم جهت انعقاد این قرارداد و حمایت از کارکنان خود می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی های بیمه رازی در کل کشور از شرایط و نحوه انعقاد قرارداد کسب اطلاع نمایند.

* کد خبر: 4102

این را نیز بررسی کنید

 قائم مقام و سه عضو هیات عامل بیمه مرکزی منصوب شدند

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای، قائم مقام رییس کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *