جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

قدردانی از بانک شهر در نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با معرفی برترین‌ها و قدردانی از توانمندی‌ها و دستاوردهای بانک شهر پایان یافت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در مراسم اختتامیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه که با حضور رییس سازمان بورس، نایب رییس مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان و کارشناسان حوزه بورس، بانک و بیمه‌، برگزار شد، از غرفه‌های برتر، شرکت‌ها و بانک‌های حامی و خبرنگاران فعال قدردانی شد.
بر این اساس، در این مراسم، بانک شهر و شرکت‌های تابعه به جهت حضور فعال و ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای آن مورد تقدیر قرار گرفتند.
در این مراسم، محمد فطانت رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در این مراسم با اشاره به حضور قابل توجه شرکت‌های فعال در صنعت مالی در رویداد فاینکس ۲۰۱۶، اهمیت نقش نظام مالی در توسعه کشورها را یادآور شد و اظهار کرد: سه حوزه بورس، بانک و بیمه ارکان اصلی نظام مالی را تشکیل می‌دهند که خوشبختانه در این دوره از نمایشگاه حضور چشمگیری داشتند.
وی خواستار خروج اقتصاد کشور از بانک‌محوری شد و افزود: در حال حاضر حجم تجهیز منابع در بازار سرمایه به رقم ناچیز ۲۱‌هزار و ۵۰۰‌میلیارد تومان رسیده که امیدواریم به این رقم با توجه به بودجه سال جاری و برنامه ششم افزوده شود.
رییس سازمان بورس به مشکلات و چالش‌های صنایع بورسی هم اشاره کرد و گفت: ۴۰‌صنعت در بازار سرمایه کشور فعال هستند که نقش لوکوموتیو در اقتصاد را ایفا می‌کنند. چنانچه مسایل مربوط به این صنایع برطرف شود و شروع به حرکت کنند صنایع پایین‌دستی آنها هم برای فعالیت تحریک خواهد شد و به چشم‌انداز رشد اقتصادی ۸‌درصدی در سال۱۴۰۴ دست خواهیم یافت.

کد خبر: 4079

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *