یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » انتشار کتاب ” صندوقچه طلا” توسط بیمه رازی

انتشار کتاب ” صندوقچه طلا” توسط بیمه رازی

شرکت بیمه رازی در راستای توسعه فرهنگ بیمه در کشور و آشنایی کودکان و نوجوانان عزیز با بیمه های عمر و سرمایه گذاری کتاب ۲ جلدی ” صندوقچه طلا ” را چاپ و منتشر کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، شرکت بیمه رازی به منظور ارتقای فرهنگ بیمه در کشور و آشنایی کودکان و نوجوانان آینده ساز کشور با مقوله بیمه به ویژه بیمه های عمر و سرمایه گذاری و تقویت موضوع آینده نگری و پس انداز بین خانواده های ایرانی کتاب ۲ جلدی صندوقچه طلا را چاپ و منتشر کرده است.
در این کتاب ۲ جلدی، بیمه عمر و سرمایه گذاری در قالب داستان و با زبان کودکانه معرفی شده است و علاوه بر آن طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری آتیه فرزندان شرکت بیمه رازی و نیز طرح امید معرفی شده و نحوه تهیه آن تشریح گردیده است.
شرکت بیمه رازی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و بالا بردن دانش عمومی درباره صنعت بیمه، اقدامات زیادی را انجام داده است که از آن جمله می توان به: برگزاری کمپین ها، برگزاری مسابقه فراخوان شعار بیمه های زندگی، برگزاری نمایشگاه های مناسبتی، حمایت از طرح های ویژه و … اشاره نمود.
کتاب های مذکور برای اولین بار در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه توزیع خواهند شد.
از علاقه مندان درخواست می شود جهت دریافت کتاب های فوق به غرفه بیمه رازی واقع در سالن ۳۱A (میلاد) شماره ۱۲۹ مراجعه فرمایند.

* کد خبر: 4021

این را نیز بررسی کنید

خبر خوش برای بیمه‌گذاران بیمه زندگی خاورمیانه

برای تمامی افرادی که بیمه‌نامه مستمری و بازنشستگی تکمیلی جاری داشته ‌باشند، امکان سرمایه‌گذاری در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *