سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » همکاری بیمه ای شرکت بیمه رازی با وزارت نیرو

همکاری بیمه ای شرکت بیمه رازی با وزارت نیرو

شرکت بیمه رازی در اجرای طرح تأمین و حفظ سلامت کارکنان صنعت آب و برق دوره ۹۶-۹۵ با شرکت ها و مؤسسات تابعه وزارت نیرو همکاری می کند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، فرشید بخشی، معاون فنی بیمه های اشخاص شرکت بیمه رازی با اعلام خبر مذکور اظهار داشت: پیرو هماهنگی های انجام شده با وزارت نیرو و اخذ مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران شرکت بیمه رازی در ارائه خدمات بیمه ای در حوزه بیمه های اشخاص در چهارچوب طرح تأمین و حفظ سلامت کارکنان صنعت آب و برق دوره ۹۶-۹۵ و سایر رشته های مورد نیاز شرکت های تابعه وزارت نیرو در سراسر کشور با وزارت نیرو همکاری خواهد نمود.
معاون فنی بیمه های اشخاص شرکت بیمه رازی افزود: شرکت بیمه رازی علاوه بر ارائه بیمه های اموال و مسئولیت، در حوزه بیمه های اشخاص نیز، انواع گوناگونی از بیمه های زندگی و حوادث را به صورت گروهی و فردی ارائه می کند. علاوه بر آن، کلیه افرادی که عازم خارج از کشور هستند و همچنین اتباع خارجی که به ایران سفر می کنند می توانند از بیمه نامه های مسافرتی شرکت بیمه رازی استفاده نمایند.
بخشی تصریح نمود که شرکت بیمه رازی با برخورداری از توانگری مالی سطح یک در صنعت بیمه کشور و بهرمندی از ۴۰ شعبه و ۱۷۰۰ نماینده فعال در سراسر کشور وآماده ارائه انواع خدمات بیمه ای در رشته های مورد نیاز اشخاص حقوقی و حقیقی با کیفیت مورد نیاز می باشد.
معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی در پایان بیان داشت: طرح ” بیمه جامع عمر و حوادث گروهی ” بیمه رازی که مجوز آن از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت شده است؛ در هفته جاری از طریق شعب و نمایندگان شرکت به سازمان ها و مؤسسات معرفی و ارائه خواهد شد.

* کد خبر: 4000

این را نیز بررسی کنید

مشعلچی: مصوبه مولدسازی دارایی های دولت، شامل بیمه مرکزی نیست

در حالی بند یک «مصوبه مولدسازی دارایی های دولت» تصریح کرده است که «شرکت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *