یکشنبه , ۶ آذر ۱۴۰۱
خانه » ویژه » «پادری» هم به نظام بانکی رحم نکرد

«پادری» هم به نظام بانکی رحم نکرد

سریال «پادری» که ویژه ماه رمضان در سیما تولید شده است، شب گذشته با نشان دادن یک شعبه از بانک شهر، مستقیما به نظام بانکی تاخت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، در قسمتی از این سریال که شب گذشته پخش شد، دو بازیگر نقش اصلی به یک شعبه بانک مراجعه و درخواست وام خود را مطرح کردند.

مسئولی در این شعبه بانک که دستگاه خودپرداز آن نماد بانک شهر را داشت، به مشتری اعلام کرد که وام ۱۵ میلیون تومانی او سال آینده پرداخت می شود. این پیام با واکنش شدید مشتری همراه بود، به طوری که گفته شد میلیاردها تومان وام به سرعت پرداخت می شود، اما برای دریافت وام ۱۵ میلیون تومانی باید این همه صبر کنیم.

مسئول شعبه در ادامه به مشتری پیشنهاد دیگری داد. او اعلام کرد که می تواند وام ۱۵ میلیون تومانی را ۲۰ روزه پرداخت کند، به شرط این که سود آن ۲۴ درصد باشد. این حرف نیز با اعتراض شدید مشتری مواجه و در نهایت به ترک شعبه منجر شد.

در ادامه، یکی از مشتریان سردر بانک نام همسر خود را مشاهده کرد که برنده جایزه ۲۵ میلیون تومانی شده است، اما پس از مدتی که او و همسرش برای دریافت جایزه به شعبه مراجعه کردند، متوجه شدند نام فردی که برنده جایزه شده «عفت سوزنیان» است نه «عفت سوزنچیان»! در واقع مشخص شد نام فرد برنده جایزه به اشتباه در بنر جلوی بانک نوشته شده و به همین دلیل مشتریان بار دیگر ناراضی و عصبانی از شعبه بانک خارج شدند.

* کد خبر: 3823

این را نیز بررسی کنید

«تهران رواک» به دنبال تبدیل شدن به بیمه گر اتکایی منتخب بازار است

بیمه مرکزی به تازگی و بر اساس “قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی” و “قانون تاسیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *