چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱
خانه » بانک » جشنواره آب با مشارکت آپ به داوری آثار برگزیده رسید

جشنواره آب با مشارکت آپ به داوری آثار برگزیده رسید

داریوش فرهنگ، احمدرضا درویش، محمدحسین لطیفی، مهدی پاکدل و مجید رجبی معمار، ۳۰ اثر انتخاب شده برای بخش فیلم جشنواره فیلم و عکس «گزارش یک نگرانی» را داوری می کنند و علیرضا زرین دست، ساعد نیک ذات و علی نیک رفتار به داوری ۷۰ اثر انتخاب شده در بخش عکس می پردازند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، سید جواد رضویان (دبیر اجرایی جشنواره ) گفت : خوشبختانه با همراهی اساتید سینما، توانستیم به ترکیب بسیار ایده آل و تحسین برانگیزی بر ای داوری جشنواره برسیم که این موضوع، حساسیت بالا و دغدغه همیشگی هنرمندان ما را نسبت به موضوع آب نمایان می کند.

گفتنی است ،دومین دوره این جشنواره توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران و حمایت شرکت آسان پرداخت در حال برگزاری است. گفتنی است شرکت آسان پرداخت با نام تجاری آپ حمایت از این رویداد فرهنگی را بر عهده دارد و حامد منصوری مدیر عامل آسان پرداخت عضو شورای سیاستگذاری این جشنواره است.

آپ پیش از این نیز در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی در دیگر فعالیت ها رویدادهای فرهنگی حافظ محیط زیست شرکت داشته که از جمله  آن می توان به مشارکت در برگزاری جشنواره نفس های شهر با موضوع توجه به آلودگی هوا و حمایت غذایی از قوهای مهاجر تالاب سرخرود اشاره کرد.

ضمن اینکه آپ به عنوان استارتاپی سبز شیوه های پرداخت غیر حضوری و نوآورانه ای را برای کاربران مهیا می سازد که در راستای حفظ و حمایت از محیط زیست است. از خدمات آپ می توان به شیوه پرداخت موبایلی با کد دستوری #۷۳۳*، اپلیکیشن آپ، درگاههای پرداخت اینترنتی IPG و ارائه پایانه های پرداخت فروشگاهی POS نام برد.

hh

 

* کد خبر: 3786

این را نیز بررسی کنید

امکان پرداخت غیرحضوری نذورات در بانک دی

بانک دی امکان پرداخت غیرحضوری نذورات نقدی هم‌وطنان به آستان مبارک حضرت امام رضا(ع) را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *