یکشنبه , ۶ آذر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » پدافند غیر عامل؛ حفظ و صیانت از سایت‌ها و امکانات الکترونیکی صنعت بیمه

پدافند غیر عامل؛ حفظ و صیانت از سایت‌ها و امکانات الکترونیکی صنعت بیمه

دومین نشست مسئولین پدافند غیرعامل بانک‌ها، بیمه‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور نایب رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه‌آسیا، نماینده وزیر و مسئول کمیته پدافند غیرعامل وزارت امور اقتصادی و دارایی و معاون زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشورهفته گذشته در سالن اجتماعات دفتر مدیریت عامل بیمه آسیا برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر کاردگر، نایب رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این نشست ضمن ابراز خشنودی از تشکیل کمیته پدافند غیرعامل، این حوزه را بخشی از الزامات ضروری کشور اعلام کرد که به خوبی به اجرا درآمده است.
مدیرعامل بیمه آسیا از جمله وظایف مهم و کلیدی این حوزه را حفظ و صیانت از سایت‌ها و امکانات الکترونیکی صنعت بیمه و اقتصاد کشور دانست و افزود: یقیناً دشمنان کشور و انقلاب، ضربه زدن به بخش‌های اقتصادی و مهم از طریق فضای مجازی را در دستور کار خود قرار داده و این موضوع ضرورت تقویت‌بخش پدافند غیرعامل کشور را می‌طلبد.
نایب رئیس هیأت‌مدیره بیمه آسیا با تاکید بر لزوم کاهش تهدیدات و خسارات، بیان داشت: می‌بایست رویکرد پدافند غیرعامل در حوزه‌های سیاسی، دفاعی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، علمی و … به صورت بنیادین در کشور اجرایی شود.
صالحی، نماینده وزیر و مسئول کمیته پدافند غیرعامل وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال ۹۵ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به اولویت‌های سال جاری مرتبط با پدافند غیرعامل از جمله آموزش، اقدامات پیشگیرانه، مقابله با تهدیدات و … پرداخت و سردار ساسانی، معاون زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور در سخنانی ضرورت و اهمیت پدافند غیرعامل در کشور را برشمرد و موضوعات مورد نظر خود را در دو بخش مبانی پدافند غیرعامل در حوزه اقتصاد و مسئولیت سازمان‌ها و افراد در برابر اقدامات و برنامه‌های دشمن بیان کرد.
در ادامه حمید رمضانی مدیر بازرسی و انتظامات ومسئول کمیته پدافند غیرعامل بیمه‌آسیا گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در این رابطه در بیمه‌آسیا ارائه کرد.

* کد خبر: 3756

این را نیز بررسی کنید

بیمه تعاون

رشد ۱۸ برابری سرمایه شرکت بیمه تعاون

سرمایه شرکت بیمه تعاون از ابتدای تاسیس تا کنون حدود ۱۸ برابر شده است. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *