سه شنبه , ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بیمه » عرضه دو محصول جدید بیمه ای در بیمه رازی

عرضه دو محصول جدید بیمه ای در بیمه رازی

دو محصول جدید بیمه ای در حوزه بیمه های اشخاص به زودی از طرف شرکت بیمه رازی به هموطنان عزیزمعرفی و ارائه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، فرشید بخشی معاون فنی بیمه های اشخاص شرکت بیمه رازی که در همایش سراسری کارشناسان بیمه های زندگی بیمه رازی سخن می گفت با اعلام خبرمذکور اظهارداشت: شرکت بیمه رازی با توجه به توان مالی و تخصص حرفه ای و برخورداری از شبکه گسترده شعب و نمایندگی های خود قصد دارد نقش بیشتری در عرضه خدمات بیمه ای در کشور ایفا نماید و لذا به همین منظور و با رویکرد توسعه بیمه های زندگی دو طرح جدید بیمه ای را که مجوز آن از بیمه مرکزی ایران اخذ شده است؛ به زودی در بازار بیمه کشور عرضه خواهد کرد.
معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی افزود: اولین طرح جدید بیمه ای که در سال ۹۵ مورد بهره برداری قرارخواهد گرفت در رشته بیمه دندانپزشکی است. طرح دوم نیز در رشته بیمه های عمر و حوادث گروهی است که جزئیات آن متعاقبا اعلام و اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.
در ادامه این همایش آقای عباس رنجبر کلهرودی، مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه رازی ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بیمه های زندگی درشرکت بیمه رازی، اجرایی نمودن طرح های جدید در بیمه های عمر و سرمایه گذاری و عمر و حوادث گروهی و حوادث مسافرتی و فروش آنلاین بیمه نامه ها، ارائه آموزش های حرفه ای، راه اندازی وبسایت بیمه های زندگی و …. را جزء برنامه های دردست اجرای مدیریت بیمه های عمر و حوادث برشمرد.
علاوه براین در این همایش نحوه بررسی ریسک و صدور انواع بیمه در رشته های عمر و حوادث گروهی و عمر و سرمایه گذاری و همچنین بیمه های مسافرتی و فرایند رسیدگی به خسارت پرداخت آن توسط خانم ها: محمدی، جعفری، جوادی، حاتمی و اعظمی و آقایان: عباسی و راضی وند بتفصیل تشریح و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

* کد خبر: 3752

این را نیز بررسی کنید

️بازدید رئیس کل بیمه مرکزی از غرفه شرکت بیمه سامان در نمایشگاه صنعت مالی

رئیس کل بیمه مرکزی از غرفه شرکت بیمه سامان در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *