شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

مدیر عامل بیمه آسیا: بیمه بین رشته‌ای؛ عامل توسعه شرکت‌های بیمه

دومین گردهمایی سالانه راهکارهای توسعه فروش بیمه‌های جامع عمر و پس‌انداز بیمه آسیا با رویکرد بهبود فرآیند صدور و خسارت با حضور نایب رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت‌مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران و نمایندگان حقیقی و حقوقی در سالن اجتماعات ساختمان شماره یک بیمه‌آسیا برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر کاردگر، نایب رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در سخنانی ضمن تأکید بر اهمیت نقش بیمه‌های عمر در جهان، گفت: براساس نتایج مطالعات میدانی، بیمه‌گران در دنیا به صورت مجزا در بیمه‌های زندگی و غیرزندگی فعال هستند.
مدیر عامل بیمه آسیا با ابراز خرسندی از برنامه‌ریزی هدفمند بیمه‌آسیا در حوزه بیمه‌های زندگی و در میان شرکت‌های بیمه ،اظهار امیدواری کرد که تفکیک حساب‌های بیمه‌های زندگی و غیرزندگی نیز در بیمه‌آسیا انجام شود.
نایب رئیس هیأت‌مدیره بیمه آسیا، دانش بین رشته‌ای را یکی از عوامل پیشرفت در دنیا عنوان کرد و بیان داشت: شرکت‌های بیمه‌ نیز به نظر می رسد برای توسعه از بیمه بین رشته‌ای و ترکیب بیمه‌های مختلف با یکدیگر بهره ببرند که بیمه‌آسیا نیز در سال‌های اخیر این موضوع را در دستور کار خود داشته است.
ناهماهنگی در بازارهای مالی کشور، کاهش نرخ بهره بانکی و تهدید صنعت بیمه، تأثیرپذیری نهادهای مختلف از سیاست‌گذاری نهادهای مالی، تأکید بر سرمایه‌گذاری درست و … از جمله دیگر نکات مورد اشاره مدیرعامل بیمه‌آسیا در این گردهمایی بود.
احمد سربخشیان، مدیر بیمه های عمر و پس‌انداز بیمه آسیا ضمن بیان اهداف برگزاری این گردهمایی به عملکرد یک ساله مدیریت بیمه‌های عمر و پس‌انداز و چشم‌اندازهای این رشته در بیمه‌آسیا پرداخت.
تشریح فرآیند برگزاری مسابقات و برگزیدگان مسابقات فروش، مقایسه رشته بیمه‌های عمر و پس‌انداز با دو سال گذشته، عملکرد ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۴ صنعت بیمه و بیمه‌آسیا در رشته عمر و پس‌انداز و عملکرد شرکت‌های برتر بیمه‌ای در رشته عمر (زندگی) در سال ۱۳۹۴ از جمله نکات مورد اشاره مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه‌آسیا بود.
سربخشیان در ادامه، اقدامات مدیریت بیمه‌های عمر و پس‌انداز در تنظیم برنامه‌ها را در چهار محور بهبود فرآیندها، توسعه محصول، مشوق‌ها و آموزش تشریح کرد.
مدیر عامل بیمه آسیا با اهدای لوح از نمایندگان برگزیده مسابقات فروش سال ۱۳۹۴، نمایندگان عضو باشگاه میلیاردی‌ها و نمایندگان کارگروه تخصصی عمر و پس‌اندازتقدیر وقدردانی کرد.
در این گردهمایی چهار کارگروه با عناوین” فروش و صدور بیمه‌های جامع عمر و پس‌انداز “، “بازپرداخت و وام” ، “خسارت” و “کنترل و نظارت ” برگزار شد.
“اقتصاد بیمه‌های زندگی و بازارهای پایستار” ، “بررسی مزیت خرید بیمه‌های عمر و پس‌انداز نسبت به سرمایه‌گذاری در بانک”و “تشریح مدل جهانی AIDA، ایجاد انگیزه خرید در اذهان مشتریان” مقالات تخصصی ارائه شده در این گردهمایی بود.

کد خبر: 3728

این را نیز بررسی کنید

سرمد

معرفی سرپرست مدیریت شعبۀ استان آذربایجان غربی بیمه سرمد

با حضور مدیر امور شعب بانک صادرات استان آذربایجان غربی و سرپرست مدیریت امور شعب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *