شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » موفقیت بانک شهر در توانمند سازی مدیریت شهری

موفقیت بانک شهر در توانمند سازی مدیریت شهری

شهردار اردبیل با بیان این‌که بانک شهر در عرصه توانمندسازی مدیریت شهری موفق بوده است، گفت: ارائه خدمات این بانک به شهرهای کشور، مثبت و حائز اهمیت است.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر لطف الهیان، شهردار اردبیل در نشست فصلی مدیران ارشد بانک شهر با اشاره به ارتباط تنگاتنگ میان بانک شهر و مجموعه مدیریت شهری، گفت: شهرداری در خط مقدم تعامل و سرویس دهی به شهروندان قرار دارد و این بانک به عنوان سازمانی مالی و نوآور، همواره پشتیبان این عرصه بوده است.
وی، بانک شهر را به عنوان بانکی مردم نهاد و ساعی در عرصه توانمندسازی مدیریت شهری دانست و موفقیت‌های این بانک را به پشتوانه نوآوری‌های متعدد این مجموعه در ارائه و معرفی خدمات بانکی عنوان کرد.
لطف الهیان خاطرنشان کرد: نتایج منفی و آسیب‌های تحریم‌ها در کشور در مرحله نخست، متوجه مجموعه مدیریت شهری و شهرداری‌ها شد که به طور حتم، حمایت همه جانبه بانک شهر موجب شد تا این مجموعه بتواند همچنان در مسیر خدمتگزاری به شهرها و شهروندان موفق عمل کند.
شهردار اردبیل، افزود: پشتوانه مالی بانک شهر موجب شده است تا بیش از صد نوع خدمت، بدون وقفه از سوی شهرداری ها در سراسر کشور ارائه شود.
وی با اشاره به این‌ که پیش از این شهرداری‌ها فقط به عنوان سازمانی خدماتی مطرح بودند، اما امروز، تبدیل به نهادی اجتماعی- خدماتی شده اند، گفت: یکی از ارکان این روند رو به رشد، به دلیل تامین مالی پروژه‌ها از سوی بانک شهر بوده است.
شهردار اردبیل در ادامه ابراز امیدواری کرد تا با تحقق مدیریت یکپارچه شهری در سراسر کشور، امکان ارائه بدون واسطه خدمات شهری به شهروندان امکان‌پذیر باشد.

* کد خبر: 3720

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *