پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
خانه » بیمه » تقدیر مسئولان استان سیستان و بلوچستان از بیمه آسیا

تقدیر مسئولان استان سیستان و بلوچستان از بیمه آسیا

مسئولان استان سیستان و بلوچستان از نیک اندیشی مسئولان بیمه آسیا برای ساخت مدرسه در این استان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در نشست مسئولان این استان وخیرین مدرسه ساز ، نیک اندیشی مسئولان بیمه آسیا در احداث و اجرای پروژه عمرانی ساخت مدرسه ۴ کلاسه در روستای گرگ دهستان کشیکور شهرستان سرباز از طرف مدیر کل آموزش و پرورش و مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه سرباز و فرماندار شهرستان سرباز با اهدای لوح های سپاس به رئیس شعبه بیمه آسیا در زاهدان مورد تقدیر و تشکرقرار گرفت .
بنابر این گزارش ،مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در سخنانی ضمن ارج نهادن به حضور و مشارکت بیمه آسیا در فعالیت های آموزشی _ فرهنگی اظهار امیدواری کرد : تداوم اینگونه فعالیت ها به عنوان امری خداپسندانه به طور حتم در ارتقای سطح آموزشی_فرهنگی کشور تاثیر بسزایی خواهد داشت.
این گزارش می افزاید،ساخت این مدرسه در مراحل پایانی قرار دارد و در آینده ای نزدیک با افتتاح آن ،دانش آموزان روستای گرگ و توابع آن می توانند در سال تحصیلی جدید از این فضای آموزشی نوساز استفاده کنند.
گفتنی است توافقنامه ساخت مدرسه ۴ کلاسه در روستای گرگ دهستان کشیکور شهرستان سرباز در سال ۱۳۹۳ به امضای نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا ،نماینده مردم ایرانشهرو مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان رسیده است.

* کد خبر: 3660

این را نیز بررسی کنید

بیمه رازی

تقدیر از نمایندگان برتر جشنواره رازمان

جشنواره فروش بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی دیجیتال (طرح رازمان) از ۲۲آذر ۱۳۹۹ آغاز و ۲۱ اسفندماه سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *