دوشنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » حرکت بانک ایران زمین به سمت تعالی نیازمند برنامه ریزی است

حرکت بانک ایران زمین به سمت تعالی نیازمند برنامه ریزی است

عضو هیات مدیره بانک ایران زمین گفت: ما برای اینکه به سمت تعالی حرکت کنیم احتیاج به برنامه ریزی داریم و باید در تمام حوزه ها نگاه کلان داشته باشیم.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر سعید قربانی عضو هیات مدیره بانک ایران زمین ضمن تبریک اعیاد شعبانیه،گفت: می توان برگزاری همایش مدیران را در این زمان به فال نیک گرفت .
قربانی با تشریح شرایط اقتصادی کشور اظهار داشت: اکنون ما در شرایط ویژه ای هستیم. شرایطی که نوید بخش توسعه و رفتن به سمت تعالی است. این هم برای کشور هم برای مجموعه های اقتصادی مصداق دارد.
قربانی افزود: ما برای اینکه به سمت تعالی حرکت کنیم احتیاج به برنامه ریزی داریم و باید در تمام حوزه ها نگاه کلان داشته باشیم.
قربانی در خصوص صنعت بانکداری گفت: در مورد فعالیت در حوزه بانکداری باید گفت ما در جامعه اعتماد می فروشیم. این اعتماد از جنبه درونی و بیرونی در هر سازمانی اهمیت ویژه ای خواهد داشت. اگر ما بخواهیم واسطه گری مالی انجام دهیم باید بتوانیم اعتماد برون سازمانی و جامعه را کسب کنیم .
وی ادامه داد: مسیر کسب این اعتماد، ایجاد اعتماد به نفس در درون خودمان است. ما باید به این باور برسیم که می خواهیم تحول کنیم و با کمک شما این مسیر ادامه خواهد داشت.
عضو هیات مدیره بانک ایران زمین در مورد مسائل تاثیر گذار در رشد بانک گفت: ما باید تلاش کنیم و خدماتمان را توسعه دهیم. باید روح حاکم بر مدیریت را در تمام سازمان ببینیم. این یعنی ما باید در تمام همکاران درگیری ذهنی ایجاد کنیم و از آنها بخواهیم بحث های نظارتی و هدایتی را شروع کنند و آهسته و پیوسته شعبه، سرپرستی و کل بانک به این سمت بروند.
قربانی اظهار کرد: افراد با تجربه در این بانک حضور دارند و در کنارشان جوان های خلاق، نوآور حضور دارند که جمع این نیروها به ما کمک می کند که این مسیر را طی کنیم.
وی دنیای امروز را دنیای تحولها دانست و گفت: در حال حاضر هر لحظه دست اوردهای جدیدی در دنیا مشاهده می شود. بنابراین نوآوری ها و خلاقیت ها امروز می تواند سازمان را به سمت موفقیت پیش ببرد.

* کد خبر: 3623

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

رشد ۹۱ درصدی ظرفیت اعتباری بانک ایران زمین

آن طور که صورت های مالی منتهی به اسفند سال گذشته نشان می دهد، ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *