جمعه , ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
خانه » ویژه » بانک سرمایه شما را به چالش «تغییر رمز کارت» دعوت می کند

بانک سرمایه شما را به چالش «تغییر رمز کارت» دعوت می کند

مدتی است مشتریان یک بانک خصوصی هنگام خرید با کارت این بانک با چالش «رمز کارت اشتباه است» مواجه می شوند، در حالی که رمز کارت آنها اشتباه نیست!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، مشتریان بانک سرمایه مدتی است با مشکل عجیبی مواجه شده اند. آنها موقع خرید با کارت این بانک، پیام اشتباه بودن رمز را دریافت می کنند.

من به تازگی در حالی که صف طولانی پمپ بنزین را پشت سر گذاشته بودم، هنگام استفاده از این کارت چنین پیامی را دریافت کردم. نتیجه این شد که مجبور شدم به کارگر پمپ بنزین پول نقد پرداخت کنم.

فردای آن روز وقتی به یکی از شعب بانک مراجعه و موضوع را مطرح کردم، کارمند بانک اعلام کرد که مشکلی در سیستم وجود ندارد و برای حل این ماجرا بهتر است رمز جدید دریافت کنم.

تصور من این بود که شاید کارت بانکی من به دلیل استفاده نامناسب یا قرار گرفتن در میدان مغناطیسی با چنین مشکلی مواجه شده، اما پس از این که شنیدم چند نفر دیگر از همکاران هم چنین مشکلی را تجربه کرده اند، متوجه شدم که اشکال از سمت بانک است.

با این حال هیچ کدام از شعب بانک، این مشکل را تایید نکرده و فقط مشتریان را به دریافت رمز جدید دعوت می کنند. این حجم از مسئولیت پذیری در این بانک واقعا شاهکار است.

این روزها بانک تجارت با سربلندی اعلام کرده که مشتریان باید کارت های خود را تعویض کنند و حتی از دریافت هزینه تعویض کارت هم ابایی ندارد! این در حالی است که بانک سرمایه نه تنها درباره اشکال پیش آمده در سیستم اطلاع رسانی نکرده، بلکه حتی از پذیرش این اشکال هم سرباز می زند.

* کد خبر: 3620

این را نیز بررسی کنید

«تکافل اتکایی» هم در راه است

با گذشت چهار ماه از گفتن جمله «امیدوارم ظرف سه ماه آتی اولین شرکت بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *