چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » صندوق تامین خسارت بدنی، بیمه گر دوم در صنعت بیمه

صندوق تامین خسارت بدنی، بیمه گر دوم در صنعت بیمه

همزمان با اعیاد نیمه شعبان نخستین گردهمایی مدیران ارشد و استانی  صندوق تامین خسارت بدنی در تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این گردهمایی، دکتر علی جباری مدیرعامل صندوق با اشاره به جایگاه این نهاد در صنعت بیمه و نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: صندوق با تصویب قانون جدید بیمه شخص ثالث بعنوان بیمه گر دوم در صنعت بیمه نقش آفرینی خواهد نمود لذا باید با اتکاء به نیروی متخصص انسانی شعب سراسر کشور و تغییر فرایندها متناسب با تغییرات قانون جدید بتوانیم خدمات ارائه نماییم.

وی با اشاره به توانمندی داخلی صندوق گفت: نفس خدمت در صندوق عبادت است ، شعب ما در استان ها نقش یک پایگاه اجتماعی را ایفا می کند و باید تحقق عدالت اجتماعی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مدیرعامل صندوق در ادامه به هوشمند سازی گردش اطلاعات در صندوق اشاره نموده و افزود: صیانت از وجوه و منابع صندوق با پیاده سازی سیستم هوشمند پردازش اطلاعات شدت گرفته است و با بهره گیری از این ابزار قدرتمند خدمات پایدارتری از سوی صندوق ارائه خواهد شد.

دکتر علی جباری در تشریح این سیستم هوشمند اظهار داشت: امروز با پیاده سازی این سیستم در صندوق تامین خسارت بدنی تشکیل پرونده ، بررسی خسارت ، واحد تحقیق ، شورای فنی ، واحد حقوقی و مالی تا مرحله پرداخت و حتی روند بازیافت تسهیلات کاملا بصورت هوشمند عملیات خود را انجام می دهند .

وی افزود : با راه اندازی این سیستم ، دیگر نیازی به مراجعه خسارت دیدگان به ستاد مرکزی صندوق در تهران نیست و عموم هموطنان مشمول خدمات صندوق می توانند در استان و شهر محل اقامت خود اقدامات ثبت پرونده را بصورت الکترونیک انجام دهند.

مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی ازپردازش و ثبت کلیه پرونده های صندوق در سامانه الکترونیک این نهاد خبر داده و افزود : با الکترونیکی شدن پرونده ها، پیگیری امور، دعاوی و استعلامات با سرعت بیشتری انجام می پذیرد. و این حرکت به شفافیت خدمات صندوق کمک شایانی می نماید.

* کد خبر: 3552

این را نیز بررسی کنید

 قائم مقام و سه عضو هیات عامل بیمه مرکزی منصوب شدند

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای، قائم مقام رییس کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *