پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » ساختمان جدید شعبه سرپرستی بیمه رازی دراستان فارس افتتاح شد

ساختمان جدید شعبه سرپرستی بیمه رازی دراستان فارس افتتاح شد

با حضور جمعی از مسئولان استانی و مدیران ارشد، شعبه سرپرستی بیمه رازی در شهر شیراز رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در راستای طرح هماهنگ سازی شعبه های بیمه رازی در تمام نقاط کشور، ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان فارس، روز شنبه اول خرداد ماه افتتاح شد.

این مراسم با حضور دکتر مظلومی مدیر عامل، مشاوران ایشان، معاون فنی و مدیران ارشد ستادی و همچنین جمع کثیری از مقامات و مدیران استانداری، شهرداری، شورای شهر، اتاق بازرگانی استان، نیروی انتظامی استان، راهنمایی و رانندگی، اتحادیه اصناف و بخش هایی از سازمان دولتی و خصوصی همراه با همکاران شعبه و نمایندگان بیمه رازی در استان فارس در سالن همایش های هتل هما شیراز برگزار گردید.
در این مراسم مدیرعامل بیمه رازی از نگاه بلند مدت این شرکت در راستای جایگاه سازی مشتریان سخن گفت و اینکه برای دسترسی آسان مشتریان به شعب بیمه رازی طرح یکسان سازی شعب در دستور کار قرار گرفته و تا انتهای سال جاری تمامی شعب بیمه رازی در سراسر کشور با یک طرح و الگوی یکسان به خدمت رسانی مشتریان خواهند پرداخت و لزوم داشتن کلاس های آموزشی در شعب بیمه رازی جهت آموزش نمایندگان هر استان را لازمه فعالیت مستمر و مدیریت دانش بیان نمودند.
در این مراسم از بیمه گزار برگزیده “جشنواره امید” جشنواره فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری “جناب آقای قاسم اسفندیاری” تقدیر و به ایشان یک دستگاه تلفن همراه هوشمند اهدا شد.
همچنین پس ازمراسم افتتاح شعبه به صورت رسمی همانند سایر استان ها جلسه ای با حضور دکتر مظلومی و مدیرا ارشد شرکت با تمامی نمایندگان بیمه رازی در استان فارس برگزار شد. در این جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پیرامون فعالیت در بیمه رازی می پردازند و مدیران ارشد بیمه رازی در موضوعات مختلف پاسخگو این نمایندگان می باشند.

* کد خبر: 3568

این را نیز بررسی کنید

«پلنت»، همکار رسمی موسسه دیجیتال اینشورر

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *