یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » «ترابیان» به عنوان «مدیر ستاره روابط عمومی» انتخاب شد

«ترابیان» به عنوان «مدیر ستاره روابط عمومی» انتخاب شد

سومین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران هم¬زمان با «روز روابط عمومی و ارتباطات»، با هدف نکوداشت «روز روابط عمومی» و با موضوع «نقش روابط عمومی در دوره پساتحریم» و با تاکید بر نقش آفرینی هنر هشتم در حوزه های اقتصادی و سیاسی، دوشنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵، در مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این جشنواره که از ستارگان روابط عمومی ایران در بخش‌های ملی، استانی، مدیریتی و مدیریت ارشد تجلیل به عمل آمد و ستاره ارتباطی شهر تهران و ستاره ارتباطی دولت در سال ۱۳۹۴ نیز معرفی و تقدیر شدند، آقای دکتر محمود ترابیان مدیر امور روابط عمومی و اطلاع رسانی بانک آینده، به عنوان «مدیر ستاره روابط عمومی»، انتخاب و از ایشان نیز تقدیر گردید.
شایان ذکر است؛ رونمایی از «دایره¬المعارف روابط عمومی ایران» و برگزاری دو کارگاه آموزشی «روابط عمومی و توسعه اقتصادی» و «روابط عمومی و توسعه سیاسی» با حضور شخصیت های علمی، فرهنگی و سیاسی از دیگر برنامه های این جشنواره بود.
هم¬چنین، در این جشنواره ضمن قرائت بیانیه هیات موسس «خانه روابط عمومی ایران»، از تارگاه و نشان آن نیز رونمایی و اهداف این تشکل برای حاضران تشریح شد.

* کد خبر: 3505

این را نیز بررسی کنید

گشایش ارزی ۳۰۰ میلیون یورویی

پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *