دوشنبه , ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

پاکسازی طبیعت «درکه» در روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه

به مناسبت هفته روابط عمومی و در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف دوستی و ارتباط مثبت با طبیعت، «ستاد هفته روابط عمومی» و «بانک ایران زمین» از همه شهروندان و اعضای جامعه روابط عمومی کشور، فعالان و سازمان های مردم نهاد در حوزه محیط زیست، دعوت می کنند تا در «روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه» در برنامه پاکسازی طبیعت برای نجات زمین از آلودگی و زباله فعالانه مشارکت کنند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، براساس برنامه از پیش تعیین شده محل نمادین برای این گردهمایی و حرکت هماهنگ برای پاکسازی طبیعت، روز جمعه «میدان درکه» ساعت ۷:۳۰ صبح خواهد بود که این برنامه تا ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه ادامه می یابد.
بانک ایران زمین به عنوان بانک حامی محیط زیست، از ابتدای سال جاری (روز نوروز) با همراهی و حمایت نخبگان و شهروندان، پویش”همین یک زمین” را با هدف «نجات زمین و حفاظت از محیط زیست» در رسانه های اجتماعی پرکاربر (اینستاگرام و تلگرام) آغاز کرده که مورد استقبال گسترده مردم سراسر کشور قرار گرفته است.
بانک ایران زمین با شعار «برای زندگی همین یک زمین را داریم» از کلیه دوستداران طبیعت دعوت می‌کند برای فرهنگ سازی و حفاظت از محیط زیست کوهستان در این برنامه فرهنگی مشارکت کنند.

کد خبر: 3494

این را نیز بررسی کنید

 خداحافظی با رانت و دلالی با ابزار تامین مالی زنجیره‌ای

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح تامین مالی زنجیره می‌تواند ضمن پاسخگویی به نیاز تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *