سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » مدیرعامل بیمه ما در افتتاح شعبه غرب تهران: وقت عمل فرارسیده است

مدیرعامل بیمه ما در افتتاح شعبه غرب تهران: وقت عمل فرارسیده است

امروز شعبه غرب تهران شرکت بیمه ما در بلوار آیت الله کاشانی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، در مراسم افتتاح این شعبه، مجید صفدری مدیرعامل شرکت بیمه ما گفت: بیمه ما توانست به عنوان اولین شرکت بیمه ای در سال جاری مجمع سال ۹۴ را برگزار کند و با این کار شفافیت مالی خود را دو چندان کرد.

وی افزود: برخی خرده گیری ها به شرکت بیمه ما با برگزاری مجمع برطرف شد و من از این بابت از همه همکاران خودم در شرکت تشکر می کنم.

صفدری با اشاره به این که «ما» بودن در دستور کار شرکت است، سرمایه انسانی را مهمترین منبع تحول شرکت دانست و ادامه داد: همه ارکان شرکت در کنار هم معنا پیدا می کنند و خرد جمعی و مدیریت مشارکتی، آن چیزی است که در شرکت بیمه ما به آن عمل می شود.

او اعلام کرد که شرکت بیمه ما امروز ششمین شرکت بیمه سودده و چهارمین شرکت از نظر حاشیه سود در صنعت بیمه کشور است و افزود: در صنعت بیمه، ماده اولیه شبکه فروش است و ما به توانمندی آن ایمان داریم.

مدیرعامل بمیه ما با تاکید بر این که در دنیای امروز، منیت دیگر معنا ندارد، اظهار کرد: امروز بیمه ما در کشور شناخته شده است و معاون رئیس جمهور نام آن را در جلسه دولت به عنوان شرکتی که پلنگ ایرانی را بیمه کرده است می برد.

صفدری حضور در نمایشگاه کتاب و ارائه فرهنگ کارت را از اقدامات مهم شرکت بیمه ما دانست و خاطرنشان کرد: در چند سال آینده، شرکت بیمه ما جزو پنج شرکت اول بیمه در کشور خواهد بود.

وی بر لزوم پاسخگویی سریع و درست به مشتریان در شعب و نمایندگی ها اشاره کرد و گفت: مشتری مداری در قالب حرف، نتیجه نمی دهد و آن چه مهم است، عمل به تئوری هاست.

* کد خبر: 3480

این را نیز بررسی کنید

مشعلچی: مصوبه مولدسازی دارایی های دولت، شامل بیمه مرکزی نیست

در حالی بند یک «مصوبه مولدسازی دارایی های دولت» تصریح کرده است که «شرکت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *