سه شنبه , ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » نمایش چهره‌ای دیگر از بانک شهر با حضور در نمایشگاه کتاب

نمایش چهره‌ای دیگر از بانک شهر با حضور در نمایشگاه کتاب

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر گفت: عاملیت بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران، چهره‌ای متفاوت از این بانک در حمایت از موضوعات فرهنگی را نمایان کرد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، پرویز سروری با اشاره به عملکرد مثبت بانک شهر در عاملیت نمایشگاه کتاب تهران، گفت: یکی از مشکلات عرصه فرهنگ، این است که مدعیان حمایت از فرهنگ زیاد هستند، اما تعداد کسانی که حمایت عملی از این عرصه دارند، بسیار کم هستند و بانک شهر با حضور در نمایشگاه کتاب، چهره‌ای دیگر از خود، در حمایت از موضوعات فرهنگی نشان داد.

وی افزود: هر اقدامی که در راستای حمایت عملی از حوزه فرهنگ صورت گیرد ، در تمام حوزه ها موثر و مفید است و اقدام بانک شهر، به طو ر حتم ، اگر جنبه های عملی وسیع‌تری پیدا کند، می تواند بستر تحولات جدی در کشور را رقم بزند، از این جهت که فعال شدن عرصه فرهنگ به فعال شدن تمامی حوزه ها در کشور می انجامد.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر با بیان این‌که متاسفانه در کشور ما فرهنگ، متغیری از سیاست و اقتصاد است که این موضوع باید تغییر کند، گفت: عرصه های فرهنگی در کشور ما باید جایگاه اصلی خود را پیدا کنند که این نیازمند یک حمایت گسترده از سوی مسئولان و سایر کسانی است که می توانند در این عرصه موثرتر عمل کنند.

* کد خبر: 3415

این را نیز بررسی کنید

کارآفرین

بانک کارآفرین؛ الگوی بانکداری، تعهد به شفافیت تا ترویج نیکوکاری

تعهد به شفافیت مالی در شبکه بانکی از جمله مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان است که بانک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *