جمعه , ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » افزایش خودپرداز‌های بانک شهر به ۵۱دستگاه در نمایشگاه کتاب

افزایش خودپرداز‌های بانک شهر به ۵۱دستگاه در نمایشگاه کتاب

مدیر امور بازاریابی بانک شهر، از افزایش خودپرداز‌های این بانک به ۵۱دستگاه در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در شهر آفتاب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر سیدعلیرضا سیدصالحی، با اشاره به فعالیت‌های اخیر بانک شهر در نمایشگاه کتاب، گفت: به دلیل استقبال بالای بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب و خدمات ارائه شده در این نمایشگاه توسط بانک شهر، تعداد دستگاه‌های خودپرداز از ۳۵دستگاه به ۵۱دستگاه افرایش یافت و تعداد تراکنش‌ها نیز تا عصر دیروز به ۱۳هزار و ۹۹۶ تراکنش رسید که رکورد جدیدی در تعداد تراکنش‌ها در این دوره به دست آمد.

سیدصالحی در ادامه از نشست این مجموعه با ناشرین برتر نمایشگاه کتاب خبر داد و افزود: روز گذشته جلسه‌ای به همت مجموعه بازاریابی بانک شهر با ناشرین برتر که از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناسایی و معرفی شدند و روسای مناطق قم و تهران با هدف تبیین سیاست‌های بیشتر بانک شهر در حوزه حمایت از فرهنگ، برگزار و با استقبال خوبی از سوی نویسندگان و ناشرین روبه رو شد.

وی افزود: در این نشست، موضوع ارائه بسته‌های تسهیلاتی مناسب برای ناشران نیز مطرح شد.

سیدصالحی با اشاره به این ‌که گام اول برای جذب فعالان حوزه نشر در بانک شهر با قوت برداشته شد، افزود: در بازدید میدانی که از نمایشگاه داشتیم اکثریت غرفه‌داران از همکاری با بانک شهر رضایت داشتند و حتی اغلب آن‌ها آماده ادامه فعالیت و همکاری با این بانک هستند.

* کد خبر: 3455

این را نیز بررسی کنید

رییس کمیسیون عمران مجلس: بازگشایی گره تولید با روش‌های نوین تامین مالی

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت همکاری بیش از پیش بانک‌ها با بخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *