یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » خاتونی خبر داد: رکود بی‌سابقه تراکنش‌های مالی در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب

خاتونی خبر داد: رکود بی‌سابقه تراکنش‌های مالی در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به رکود‌زنی تراکنش‌ها در روز نهم نمایشگاه کتاب گفت: میزان جابه‌جایی پول و همچنین تراکنش‌ها در این روز، بی‌سابقه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مسعود خاتونی با اشاره به میزان تراکنش‌های انجام شده در خلال برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، گفت: تا پایان نهمین روز نمایشگاه کتاب، یک میلیون و ۲۷۶هزار و ۹۷۹ تراکنش صورت گرفته که این میزان در طول سال‌های برگزاری نمایشگاه کتاب بی‌سابقه بوده است.

خاتونی با بیان اینکه ۲۰هزار و ۲۲۱تراکنش از طریق سیستم آپ صورت گرفته است، افزود: کل مبلغی که تا پایان روز گذشته به واسطه حوزه پرداخت الکترونیکی انجام شده ۶۱۰میلیارد و ۵۸۰میلیون ریال بوده است.

وی ادامه داد: در حوزه بُن‌کارت‌ها تا ظهر امروز(۲۴ اردیبهشت)، ۲۶۲هزار و ۴۷۸بُن‌کارت صادر شده که از این تعداد ۴۴هزار و ۱۷۵قطعه از طریق کیوسک و ۱۴۵هزار و ۴۲۶قطعه از طریق شعب صادر شد.

خاتونی افزود: از میان بُن‌کارت‌های صادر شده تعداد ۱۷۰هزار و ۵۸۸قطعه بُن‌کارت دانشجویی و ۲۸هزار قطعه نیز دانش‌آموزی توزیع شده است.

وی ادامه داد: روز گذشته(۲۳ اردیبهشت) ۲۷۵هزار و ۵۰۸ تراکنش انجام شده که از این تعداد ۲۳۵هزار و ۱۹۹تراکنش مالی بوده که مبلغ ۱۰۲میلیارد ریال جا‌به‌جایی را به همراه داشته و این رکورد، در کل دوران برگزاری نمایشگاه در سال‌های گذشته، بی‌سابقه بوده است.

* کد خبر: 3445

این را نیز بررسی کنید

بانک سپه

یکصد و ششمین مدرسه احداثی بانک سپه در کردستان افتتاح شد

یکصدو ششمین مدرسه احداثی بانک سپه در استان کردستان با نام «شهدای بانک سپه» در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *