چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » حمایت بانک شهر برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب را محقق کرد

حمایت بانک شهر برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب را محقق کرد

قائم‌مقام و معاون اجرایی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به حضور بانک شهر به عنوان بانک عامل در این نمایشگاه، گفت: اگر حمایت بانک شهر نبود، فعالیت مجموعه شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران به سرانجام نمی‌رسید.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، امیر‌مسعود شهرام‌نیا، قائم‌مقام و معاون اجرایی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ضمن ابراز خشنودی از عاملیت بانک شهر در این دوره از نمایشگاه، اظهار کرد: بانک شهر همواره در حوزه اجتماعی فعال بوده است و از این رو، حضور این بانک به عنوان بانک عامل، در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، موجب خوشحالی است.

وی افزود: به طور حتم، اگر حضور و همدلی و همراهی مجموعه بانک شهر نبود، فعالیت مجموعه شهر آفتاب نمی‌توانست در روزهای نزدیک به برگزاری نمایشگاه، به سرانجام برسد که این نکته بسیار مهمی است و از این رو می‌بایست قدردان تلاش مدیران این بانک در حمایت از این پروژه عظیم بود.

شهرام‌نیا، خاطرنشان کرد: حجم کار نمایشگاه با توجه به حضور انبوه مجموعه صنعت نشر کشور، گسترده و اتفاق مهمی است و امیدواریم بانک شهر در این خصوص با ظرفیت مناسبی که دارد، بتواند به بهترین شکل خدمات‌رسانی کند.

معاون اجرایی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، تصریح کرد: هم اکنون زیرساخت‌ها و مقدمات این کار فراهم شده و ناشران نیز از این موضوع استقبال کرده‌اند و امیدواریم در مدت زمان برگزاری این نمایشگاه، نخستین تجربه حضور بانک شهر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مجموعه شهر آفتاب، با موفقیت همراه باشد.

* کد خبر: 3395

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

رشد ۹۱ درصدی ظرفیت اعتباری بانک ایران زمین

آن طور که صورت های مالی منتهی به اسفند سال گذشته نشان می دهد، ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *