جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » ۳۰۰هزار تراکنش مالی در ساعات ابتدایی نمایشگاه با دستگاه‌‌های بانک شهر

۳۰۰هزار تراکنش مالی در ساعات ابتدایی نمایشگاه با دستگاه‌‌های بانک شهر

معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری بانک شهر با اشاره به بازدید بیش از یک و نیم میلیون نفر از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در دو روز گذشته، از۳۰۰هزار تراکنش مالی صورت گرفته در این مدت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، غلامحسین تابش‌فر، با اشاره به استقبال از تجهیزات بانک شهر در این نمایشگاه افزود: با توجه به اینکه این نمایشگاه اولین تجربه ما بود، خوشبختانه تاکنون توانستیم با فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم از این آزمون سربلند بیرون بیاییم.

وی بیان کرد: بانک شهر در این نمایشگاه با استقرار ۳هزار دستگاه کارتخوان، ۳۰وب‌کیوسک، ۳۰خودپرداز و ۶شهرنت توانسته که خدمات مالی گسترده‌ای را به بینندگان ارائه دهد و رضایت بیش از ۸۰درصدی بازدیدکنندگان دلیلی محکمی بر این ادعا می‌باشد.

تابش‌فر ادامه داد: علاوه بر این بانک شهر همه روزه با ۳۰۰کارشناس و پرسنل شرکتی و همچنین ۱۳باجه بانکی تا پایان ساعات کاری نمایشگاه، آماده ارائه خدمات بانکی به بازدیدکنندگان نمایشگاه است.

وی در پایان تصریح کرد: تمامی اقدامات صورت گرفته در این مجموعه به منظور ترغیب و تشویق شهروندان به افزایش فرهنگ کتابخوانی در کشور صورت می‌گیرد و امیدواریم که در ایام برگزاری این نمایشگاه بتوانیم میزبان خوبی برای بازدیدکنندگان باشیم.

* کد خبر: 3313

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

 بانک سینا حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی را آغاز کرده است

قائم‌مقام بانک سینا گفت: با تدوین برنامه راهبردی کسب‌وکار بانک، حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *