یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » کریمیان خبر داد: رضایتمندی مراجعان نمایشگاه کتاب از پیشتازی بانک شهر در ارائه خدمات الکترونیک

کریمیان خبر داد: رضایتمندی مراجعان نمایشگاه کتاب از پیشتازی بانک شهر در ارائه خدمات الکترونیک

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به رضایت شهروندان از ارائه خدمات بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران گفت: حضور فعال بانک شهر و ارایه خدمات نوین بانکی به مردم، عامل رضایتمندی در این دوره از نمایشگاه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، امید کریمیان، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان این‌که برگزاری مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب، بهترین ایده برای کاهش مشکلات شهری در تهران بوده است، گفت: شهرداری تهران با وجود کمبود زمان بهترین فضا را برای حضور ناشران در نمایشگاه کتاب فراهم کرده است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر این‌که کاهش ترافیک مهم‌ترین ارمغان شهرداری در برگزاری نمایشگاه کتاب برای مردم بوده است، افزود: با توجه به این‌که زمان کمی در اختیار شهرداری برای برگزاری این نمایشگاه بوده، اما خوشبختانه تمامی امکانات و زیرساخت های لازم در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به عاملیت بانک شهر در نمایشگاه کتاب، تصریح کرد: نکته قابل تحسین در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب، حضور فعال بانک شهر و ارایه خدمات نوین بانکی بوده که توانسته رضایتمندی مردم را منجر شود.

کریمیان ادامه داد: پیشتازی بانک شهر در ارایه خدمات نوین و الکترونیکی بانکی به مردم در کاهش هزینه و وقت آنان تاثیر بسزایی داشته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ارایه خدمات بانکی مجازی از سوی بانک شهر، گفت: طبق مشاهدات انجام شده می‌توان به وضوح رضایتمندی مردم را دید و ارایه خدمات بانکی بانک شهر در سطح کشور و به ویژه در این نمایشگاه، در حوزه تهیه بن کارت برای خرید کتاب قابل تحسین است.

* کد خبر: 3315

این را نیز بررسی کنید

بانک سپه

یکصد و ششمین مدرسه احداثی بانک سپه در کردستان افتتاح شد

یکصدو ششمین مدرسه احداثی بانک سپه در استان کردستان با نام «شهدای بانک سپه» در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *