شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » قدردانی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از بانک شهر

قدردانی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از بانک شهر

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به عاملیت بانک شهر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، عملکرد بانک شهر در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی را قابل قدردانی دانست.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، حجت‌الاسلام و المسلمین ناصحی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حضور بانک شهر به عنوان بانک عامل در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، گفت: بانک صادرات در دوره‌های گذشته به عنوان بانک عامل در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مطرح بود، اما با توجه به ارتباط مناسب بانک شهر با مجموعه مدیریت شهری، امسال این بانک به عنوان بانک عامل در برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه شهر آفتاب، انتخاب شد.

وی با اشاره به تجربه مدیرعامل بانک شهر در فعالیت‌های فرهنگی و شهری، افزود: امیدواریم با تجاربی که بانک شهر و مدیریت این بانک، در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و شهری دارد، شاهد نقش پررنگ‌تر این بانک و مدیریت شهری در ارتقای رفاه شهروندی باشیم.

ناصحی با اشاره به حمایت‌های بانک شهر از مجموعه مدیریت شهری، تصریح کرد: عملکرد بانک شهر در پیشبرد مسائل فرهنگی و اجتماعی قابل قدردانی است و امیدواریم همواره در این مسیر موفق باشد.

* کد خبر: 3321

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *