یکشنبه , ۶ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » دیگر از ترافیک شهری ناشی از نمایشگاه کتاب خبری نیست

دیگر از ترافیک شهری ناشی از نمایشگاه کتاب خبری نیست

مدیر پروژه بانک شهر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تاکید کرد که در همه دنیا، نمایشگاه های دارای مخاطب بیش از ۲۰۰ هزار نفر به خارج شهر منتقل می شود.

مهدی اکرمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، با بیان این که منطقی ترین اقدام، خارج کردن محل نمایشگاه به خارج از شهر تهران بود، گفت: ترافیک شهری که هنگام برگزاری نمایشگاه کتاب در محدوده منتهی به مصلی ایجاد می شد، آن قدر زیاد بود که زندگی را برای شهروندان مختل می کرد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه در محل قبلی حتی مشکلات زیست محیطی هم ایجاد کرده بود، اظهار کرد: امکاناتی که شهرداری تهران برای رسیدن به محل نمایشگاه و در خود نمایشگاه ایجاد کرده بسیار خوب است.

او با تاکید بر این که شهر آفتاب از آخرین تکنولوژی زیرساختی برای نمایشگاه ها بهره می برد، ادامه داد: شهر آفتاب یک مجموعه با سه فاز در ۲۷۰ هکتار است که نمایشگاه تنها ۱۲ هکتار آن را به خود اختصاص داده است.

اکرمی به سرمایه گذاری قابل توجه بانک شهر در این منطقه اشاره و خاطرنشان کرد: حضور بانک شهر در تامین مالی متروی شهر آفتاب نیز قابل تقدیر بوده و حجم فعالیت ها در این منطقه بیشتر هم خواهد شد.

* کد خبر: 3293

این را نیز بررسی کنید

امکان خرید ارز توافقی در پلتفرم «بله»

متقاضیان خرید ارز با نرخ توافقی می توانند بدون حضور در صف های طولانی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *