پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » بانک » پیام مدیرعامل بانک شهر به مناسبت افتتاح نمایشگاه کتاب تهران

پیام مدیرعامل بانک شهر به مناسبت افتتاح نمایشگاه کتاب تهران

مدیرعامل بانک شهر به مناسبت افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، پیامی را صادر کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، متن کامل پیام به شرح زیر است:
حمایت از نمایشگاه کتاب، سلامی به آفتاب اندیشه ( شهر در اندیشه نشر)
سال ۱۳۹۵ با عنوان “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” نامگذاری شد و بانک شهر از همان ابتدا در بخش‌های مختلف، ارایه خدمات بانکی به شهروندان در سراسر کشور را آغاز کرد تا بر اساس آمار دریافتی، شاهد افزایش میزان رضایت مشتریان خود باشد.
بانک شهر در ادامه این مسیر و حمایت مداوم از مدیریت شهری به منظور تسهیل در ارایه خدمات به شهروندان، برای نخستین بار پای در عرصه تدارک و تمهید برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گذاشت و دست در دست شهرداری تهران تا با سرمایه‌گذاری در مجموعه نمایشگاه‌های شهر آفتاب، بهره برداری از این پروژه عظیم آغاز شود.
با توجه به اهمیت حوزه فرهنگ و لزوم حمایت از آن ، این بانک، امسال به عنوان بانک عامل نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در مجموعه شهر آفتاب برگزار می‌شود با تمام توان حضور یافت تا حامی معتبری برای این رویداد فرهنگی باشد.
در این راه، با شعار “نوآوری در خدمت” و با تعهد به مقوله مسئولیت اجتماعی حرکت خواهیم کرد تا پشتوانه‌ای برای حمایت از نشر و ادب و اصحاب قلم باشیم.
باشد که حضور بانک شهر در شهر آفتاب، طلوع دیگری در عرصه تعهد به بانکداری اجتماعی و زمینه‌ساز اعتلای بیش از پیش این رخداد بزرگ فرهنگی بوده و رضایت بازدیدکنندگان محترم را با آفتاب اندیشه گره زند و این مهم، ابتدای راهی باشد که افق آن رشد و تعالی فزاینده فرهنگ این مرز و بوم باشد.
حسین محمدپورزرندی
مدیرعامل و نایب رئیس هیات‌مدیره

* کد خبر: 3268

این را نیز بررسی کنید

امکان پرداخت غیرحضوری نذورات در بانک دی

بانک دی امکان پرداخت غیرحضوری نذورات نقدی هم‌وطنان به آستان مبارک حضرت امام رضا(ع) را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *