پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » بانک » دیدار مدیرعامل بانک کارآفرین با مدیران ارشد بانک BACB

دیدار مدیرعامل بانک کارآفرین با مدیران ارشد بانک BACB

مدیرعامل بانک کارآفرین با نمایندگان بانک انگلیسی BACB دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مهندس آیت‌اللهی روز پنج‌شنبه ۱۹ فروردین ماه در جلسه‌ای با مدیرعامل و مدیران ارشد بانک British Arab Commercial Bank به گفت‌و‌گو نشست. در این دیدار، مدیران ارشد این بانک با تأکید بر شرایط ایجاد شده در پسابرجام، ایجاد همکاری‌های مشترک را برای طرفین مفید و مثمرثمر دانستند.
BACB.JPG
مدیرعامل BACB در ادامه با توجه به قدمت و خوشنامی بانک کارآفرین در بین بانک‌های خصوصی افزود این بانک می‌تواند شریک مناسبی برای برقراری روابط کارگزاری باشد. در پایان جلسه مقرر گردید نسبت به برقراری همکاری‌های بانکی و ایجاد روابط کارگزاری در قالب خزانه‌داری، تبدیل ارزها، انتقالات ارزی و پذیرش اعتبارات اسنادی در انگلستان و اروپا اقدام گردد.
لازم به ذکر است BACB تا قبل از سال ۱۹۷۲ یکی از زیرمجموعه‌های بانک HSBC بود، اما از ژوئن این سال، فعالیت خود را به صورت مستقل را آغاز کرد.
بر اساس این گزارش، مهندس آیت‌اللهی عصر همان روز، طی مصاحبه‌ای با نمایندگان مرکز تحقیقاتی و نشریهThe Business Year در خصوص وضعیت اقتصاد ایران و بانک کارآفرین به گفت‌و‌گو پرداخت.
مدیرعامل بانک‌ کارآفرین در این دیدار در خصوص چشم‌انداز اقتصاد ایران در شرایط جدید و نقش بانک‌ها در تأمین مالی پروژه‌ها با نمایندگان این مرکز به گفت‌و‌گو نشست. وی همچنین درخصوص شرایط جاری و برنامه‌های آتی بانک کارآفرین نیز سخنانی ارائه‌ کرد.
لازم به ذکر است این نشریه به صورت فصلی به بررسی وضعیت اقتصادی کشورهای مختلف می‌پردازد و چشم‌انداز اقتصادی این کشورها را از منظر خبرگان و مسئولین اقتصادی مورد تحلیل قرار می‌دهد.

* کد خبر: 3124

این را نیز بررسی کنید

امکان پرداخت غیرحضوری نذورات در بانک دی

بانک دی امکان پرداخت غیرحضوری نذورات نقدی هم‌وطنان به آستان مبارک حضرت امام رضا(ع) را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *