پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » بانک » اولین دوره آموزشی Mini MBA برگزار می شود

اولین دوره آموزشی Mini MBA برگزار می شود

اولین دوره آموزشی Mini MBA با گرایش های مدیریت مالی، مدیریت اجرایی، مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی توسط مرکز مالی ایران با همکاری دانشکده صنعت نفت دانشگاه نفت تهران خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، علی نقوی، مدیرعامل مرکز مالی ایران از برگزاری اولین دوره آموزشی Mini MBA با گرایش های مدیریت مالی، مدیریت اجرایی، مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی با همکاری دانشکده صنعت نفت دانشگاه نفت تهران خبر داد.
وی درباره ضرورت برگزاری این دوره های آموزشی گفت: تمام مدیران بخش های مالی و سرمایه گذاری؛ نهادهای دولتی و نهادهای مالی بخش خصوصی باید قادر باشند خود را با تغییرات و نوآوری های مداوم محیطی منطبق و سازگار سازند. این مهارت ها می تواند در برنامه ریزی، سازماندهی و هدایت تلاش ها برای تغییر، نقش مهمی ایفاء کند و دید وسیعتری برای مقابله با چالش های فراروی مدیران قرار دهد.
نقوی تصریح کرد: تعداد مدیرانی که فرصت کافی برای شرکت در دوره های طولانی مدتMBA را ندارند، افزایش یافته است و آنها به دنبال دوره های کوتاه مدت جایگزین MBA هستند. از همین رو دوره Mini MBA که دانش تخصصی مربوط به یک عنوان یا ابزار مدیریتی است، ظرف مدت کوتاه تری به فراگیران آموزش داده می شود. این دوره ها به افراد اجازه می دهد تا توانایی و مهارت های خود را در استفاده از یک ابزار مدیریتی تقویت نموده و از این طریق در حرفه خود پیشرفت کنند.
مدیرعامل مرکز مالی ایران در ادامه افزود: دوره آموزشی Mini MBA در مدت ۲۸۸ ساعت، سه ترم تحصیلی در طی یک سال برگزار می شود. داشتن حداقل مدرک کارشناسی، ارسال رزومه و قبولی در مصاحبه حضوری از پیش شرط های حضور در این دوره هاست. متقاضیان می توانند تا ۱۵ اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت مرکز مالی ایران به آدرس www.ifc.ir (بخش آموزش) ثبت-نام کنند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۷۲۴۳۴۳ بخش آموزش یا به آدرس خیابان حافظ، شماره ۱۹۲، ساختمان بورس اوراق بهادار، طبقه ۱۶، مرکز مالی ایران مراجعه کنند.

* کد خبر: 3110

این را نیز بررسی کنید

امکان پرداخت غیرحضوری نذورات در بانک دی

بانک دی امکان پرداخت غیرحضوری نذورات نقدی هم‌وطنان به آستان مبارک حضرت امام رضا(ع) را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *