جمعه , ۴ اسفند ۱۴۰۲

کوهنورد زنجانی با حمایت آسان پرداخت عازم اورست شد

معین اصفهانی زنجانی روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۵ از مقابل دفتر هیات کوهنوردی استان زنجان با همراهی و حمایت شرکت آسان پرداخت (#۷۳۳*) عازم صعود به قله اورست شد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، آیین بدرقه این ورزشکار کشورمان طی مراسمی با حضور سید ارسلان حسینی؛ رئیس اداره سازمان ورزش و جوانان استان زنجان و جمعی از اعضای هیئت رئیسه و مسئولین کارگروههای هیئت کوهنوری این استان و جمعی از پیشکسوتان ورزشی ، همشهریان ، جمعی از هواداران و همچنین نمایندگان شرکت آسان پرداخت (حامی مالی این صعود ورزشی ) برگزارشد.

رئیس اداره سازمان ورزش و جوانان استان زنجان ضمن قدردانی از حمایت شرکت آسان پرداخت (#۷۳۳*) از این صعود ورزشی نسبت به صعود و موفقیت این ورزشکار ابراز امیدواری کرد.
وی افزود این جوان زنجانی و همراهشان آقای حسین مقدم که متاسفانه به علت سانحه رانندگی و آسیب دیدگی جسمی موفق به همراهی با معین اصفهانی نشد پس از تلاش فراوان از ماهها پیش در تدارک این صعود هستند . سید ارسلان حسینی در پایان خاطر نشان کرد ، تامین منابع مالی این صعود از سوی شرکت آسان پرداخت باعث بهبود در روند و تدارک آن شد.

معین اصفهانی زنجانی در سال ۱۳۶۹ متولد شد. این کوهنورد با انگیزه و توانمند زنجانی از سال ۱۳۸۳ فعالیت در ورزش کوهنوردی را آغاز کرد و پس از حضور در اردوهای ۸۰۰۰ متری و ۷۰۰۰ متری هیمالیا نوردی ، فعالیت های بسیاری از جمله تلاش برای صعود به قله ۷۱۳۵ متری لنین کشورقرقیزستان ، صعود به قله ۷۰۱۰ متری هیمالیای تیان شان ، و سابقه حضور در اردوی تیم ملی امید کشورمان را در کارنامه ورزشی خود دارد و عزم صعود به اورست با حمایت شرکت آسان پرداخت تازه ترین فعالیت ورزشی اوست.

کد خبر: 3037

این را نیز بررسی کنید

صادرات

مشارکت بانک صادرات ایران در جشن تولد بیش از ۶۹ هزار نوزاد

بانک صادرات ایران، امسال ۶۹ هزار و ۷۲۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری پرداخت کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *