یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » کوهنورد زنجانی با حمایت آسان پرداخت عازم اورست شد

کوهنورد زنجانی با حمایت آسان پرداخت عازم اورست شد

معین اصفهانی زنجانی روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۵ از مقابل دفتر هیات کوهنوردی استان زنجان با همراهی و حمایت شرکت آسان پرداخت (#۷۳۳*) عازم صعود به قله اورست شد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، آیین بدرقه این ورزشکار کشورمان طی مراسمی با حضور سید ارسلان حسینی؛ رئیس اداره سازمان ورزش و جوانان استان زنجان و جمعی از اعضای هیئت رئیسه و مسئولین کارگروههای هیئت کوهنوری این استان و جمعی از پیشکسوتان ورزشی ، همشهریان ، جمعی از هواداران و همچنین نمایندگان شرکت آسان پرداخت (حامی مالی این صعود ورزشی ) برگزارشد.

رئیس اداره سازمان ورزش و جوانان استان زنجان ضمن قدردانی از حمایت شرکت آسان پرداخت (#۷۳۳*) از این صعود ورزشی نسبت به صعود و موفقیت این ورزشکار ابراز امیدواری کرد.
وی افزود این جوان زنجانی و همراهشان آقای حسین مقدم که متاسفانه به علت سانحه رانندگی و آسیب دیدگی جسمی موفق به همراهی با معین اصفهانی نشد پس از تلاش فراوان از ماهها پیش در تدارک این صعود هستند . سید ارسلان حسینی در پایان خاطر نشان کرد ، تامین منابع مالی این صعود از سوی شرکت آسان پرداخت باعث بهبود در روند و تدارک آن شد.

معین اصفهانی زنجانی در سال ۱۳۶۹ متولد شد. این کوهنورد با انگیزه و توانمند زنجانی از سال ۱۳۸۳ فعالیت در ورزش کوهنوردی را آغاز کرد و پس از حضور در اردوهای ۸۰۰۰ متری و ۷۰۰۰ متری هیمالیا نوردی ، فعالیت های بسیاری از جمله تلاش برای صعود به قله ۷۱۳۵ متری لنین کشورقرقیزستان ، صعود به قله ۷۰۱۰ متری هیمالیای تیان شان ، و سابقه حضور در اردوی تیم ملی امید کشورمان را در کارنامه ورزشی خود دارد و عزم صعود به اورست با حمایت شرکت آسان پرداخت تازه ترین فعالیت ورزشی اوست.

* کد خبر: 3037

این را نیز بررسی کنید

گشایش ارزی ۳۰۰ میلیون یورویی

پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *