دوشنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » رضایت مهمانان نوروزی از خدمات بانک شهر در کرمانشاه

رضایت مهمانان نوروزی از خدمات بانک شهر در کرمانشاه

بر اساس اعلام نایب رئیس کمیسیون املاک شورای شهر کرمانشاه با تلاش بی وقفه مجموعه بانک شهر در خدمات دهی به شهروندان و مسافران و نوروزی در کرمانشاه مهمانان نوروزی از خدمات بانک شهر اعلام رضایت کردند.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، رضا حیدریان، نایب رئیس کمیسیون املاک شورای شهر کرمانشاه در این رابطه گفت :شهرداری کرمانشاه اقدام به تقدیم لایحه تحویل زمین ومکان مناسب به بانک شهر درخصوص راه اندازی نت بانک شهر به شورای شهر نمود ه است که اعضاءمحترم شورا باتوجه به استفاده عموم به ویژه مهمان نوروزی ازاین نت بانکها با اکثریت آرا موافقت کردند.
رضا حیدریان در ادامه افزود: بانک شهر در راستای خدماتی که به مردم ارائه می نماید توانسته است رضایت مردم را در این زمنه کسب نماید.
وی که در بازدید از یکی از شهر نت های بانک شهر واقع در شهرک آبادانی مسکن کرمانشاه سخن می گفت، در ادامه افزود: امیدواریم مسافران نوروزی از خدماتی که در این زمینه ارائه شده است رضایت داشته باشند و حیدری از مدیرعامل محترم بانک شهر جناب آقای دکتر پورزرندی که در این راستا سعی بر این داشته تا نهایت خدمات رسانی را به مردم داشته باشد تقدیر و سپاسگزاری کرد.

* کد خبر: 3000

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

رشد ۹۱ درصدی ظرفیت اعتباری بانک ایران زمین

آن طور که صورت های مالی منتهی به اسفند سال گذشته نشان می دهد، ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *