سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » پیشخوان شهرنت بانک شهر میزبان مسافران نوروزی شیراز

پیشخوان شهرنت بانک شهر میزبان مسافران نوروزی شیراز

بانک شهر با استقرار ۱۷ دستگاه پیشخوان شهرنت در نقاط مختلف شهر شیراز، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در تعطیلات نوروزی به مشتریان ارائه کرد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، پیشخوان های شهرنت با حذف محدودیت های زمان و مکان، با ارایه خدمات در طول شبانه روز و در ایام تعطیلات تحولی بی نظیر در ارائه خدمات بانکی ایجاد کرده است.
پیشخوان های شهرنت، چندی است بخشی جدایی ناپذیر از نیاز روزانه نسل جدید محسوب میشود و استقبال بی نظیر مشتریان از خدمات ارایه شده در این پیشخوان ها از یک سو و اهتمام مدیران بانک شهر در افزایش کیفی و کمی خدمات قابل ارائه در پیشخوان ها از سوی دیگر، نوید یک تحول شگرف در عرصه بانکداری الکترونیک کشور را می دهد.
بر این اساس، افتتاح حساب و دریافت کارت نقدی به صورت آنی، انتقال وجه ساتنا، پایا و شتابی، دریافت و پرداخت وجه، دریافت ضمانتنامه بانکی، صدور آنی کارت هدیه با طرح، نوشته و مبلغ دلخواه بخشی از خدمات ارائه شده در پیشخوان های شهرنت محسوب می شود که در کنار تنوع خدمات، ارائه ۲۴ ساعته آنها به مشتریان مطلوبیت و مقبولیت عام استفاده از پیشخوان های شهرنت را دوچندان کرده است.
از ابتدای تعطیلات نوروز و با آغاز سفرهای نوروزی، با تلاش مجموعه مدیران و کارکنان بانک شهر، تمامی دستگاه های خودپرداز و پیشخوان های شهرنت، با پشتیبانی صورت گرفته، با تمام ظرفیت، علاوه بر دارا بودن پول نقد، زمینه ارایه سایر خدمات بانکی را نیز در ایام بدون وقفه فراهم کرده است.

* کد خبر: 2975

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *