دوشنبه , ۳ مهر ۱۴۰۲

هم اندیشی مدیران عامل هلدینگ سیمان فارس و خوزستان شستا در شرکت بیمه “ما”

طی نشست مدیرعامل و رییس هیات مدیره هلدینگ سیمان فارس و خوزستان، شرکت تامین سرمایه سیمان، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و حدود یکصد نفر از مدیران عامل و روسای هیات مدیره کارخانه های سیمان زیر مجموعه آن، در شرکت بیمه “ما” راهکارهای تعامل و فرآیند همکاری‌ها و چگونگی استفاده از خدمات رسانی بیمه ای مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این نشست هم اندیشی بیمه نامه هایی که می تواند در صنعت سیمان ایجاد امنیت و آرامش خاطر ایجاد کند توسط مدیرعامل بیمه “ما” مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، از آنجا که بزرگترین حوادث در کوچکترین زمان‌ها اتفاق می افتد و نیاز تولید و صنعت، داشتن بستر آرامش و اطمینان در سرتاسر فرایند تولید است لذا نقش صنعت بیمه و ارزش آفرینی آن بسیار با اهمیت و ویژه خواهد بود. در همین راستا شرکت بیمه “ما” نشست هم اندیشی با مدیران هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و تامین سرمایه سیمان شستا را برگزار کرد.
درابتدای این دیدار مهندس لطفی مدیرعامل هلدینگ سیمان که از بزرگترین مجموعه‌های تولیدی و اثرگذار کشور است ضمن تشکر از میزبانی شرکت بیمه “ما” ساز و کار همکاری مجموعه خود و این شرکت بیمه را مطرح کرد.
گفتنی است هلدینگ سیمان فارس وخوزستان از بزرگترین مجموعه های تولید سیمان کشور است که بابیش از ۳۵ کارخانه تولید سیمان سهم بزرگی در تولید این محصول مهم عمرانی دارا است.

کد خبر: 2880

این را نیز بررسی کنید

انتصاب معاون پشتیبانی و منابع انسانی بیمه اتکایی امین

با حکم دکتر خوش‌کیش مدیرعامل بیمه اتکایی امین ، حسین اشرفی به سمت معاونت پشتیبانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *