دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

آپ حامی نهال های کوچک امید شد

شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) در جشن نهال های کوچک امید با هزار کودک کار همراه شد. آپ به مناسبت روز درختکاری حامی مراسمی شد که در آن بیش از ۱۰۰۰ کودک کار به صورت نمادین بیش از ۱۰۰۰ اصل نهال در پارک جنگلی سرخه حصار کاشتند .
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این مراسم با حضور احمد مسجد جامعی (عضو شورای شهر تهران )، عبدالحسین مختاباد (رییس کمیته هنر شوای اسلامی شهر تهران )، پژمان پشمچی زاده (معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران)، فرزاد هوشیار پارسیان (مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ) و همچنین شهردار و مدیران شهری منطقه ۱۳برگزار شد. از هنرمندان شناخته شده حاضر در این مراسم می توان از عموهای فیتیله ای، لاله صبوری، مژگان ترانه، فرشته بیک پور، شراره رحیمیان و وحید مهابادی نام برد .
آسان پرداخت با اهدای هدایایی با نمادهایی از آپ به کودکان کار حاضر در این مراسم و برگزاری مسابقات مختلف با اجرای عمو فتیله ای ها دقایق شادی را برای سرگرم کردن این کودکان تدارک دیده بود.
گفتنی است ، آپ به عنوان استارتاپی سبز و دوستدار محیط زیست، در جهت ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی خود، علاوه بر رعایت کامل قوانین و مقررات، در حوزه های مشارکتی همچون فعالیت های حفظ محیط زیست و منابع طبیعی، حمایت از موسسات خیریه ، حمایت از جوامع علمی، اشتغالزایی و کار آفرینی در حوزه پرداخت الکترونیک همواره پیشگام بوده است و در جهت حساس نمودن افکار عمومی و جامعه میلیونی کاربران اپلیکیشن آپ و کد پرداخت موبایلی #۷۳۳* تلاش داشته تا هموطنان را در مورد توجه به مسایل اجتماعی و در کنار آن رفع معضلات زیست محیطی تشویق کند .
پرداخت الکترونیک از یک سو با حذف عملیات چاپ اسکناس، اوراق بهادار و قبوض، به کمتر شدن قطع درختان و حفظ منابع طبیعی کمک می کند و از سوی دیگر با کاهش سفرهای درون شهری از ترافیک و آلودگی هوا می کاهد. انجام حدود سه میلیون و پانصد هزار تراکنش موفق روزانه توسط کاربران شرکت آسان پرداخت نقش بسزایی در حفظ محیط زیست و منابع طبیعی دارد.

۲

کد خبر: 2844

این را نیز بررسی کنید

فروشگاه های تخفیف دار «بله» برای سال تحصیلی جدید

به مناسبت فرا رسیدن پاییز و شروع سال تحصیلی جدید، فروشگاه های فعال در اپلیکیشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *