پنج شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲

آسان پرداخت پیشرو در حمایت و جذب نخبگان دانشگاهی

شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) در پنجمین نمایشگاه کار پذیرای کارجویان و دانش آموختگان خواهد بود .پنجمین نمایشگاه کار از ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه سال جاری چهار روز متوالی در فضای باز دانشگاه صنعتی شریف برپا خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این نمایشگاه برندها و استارتاپ های حوزه فناوری به ارائه آخرین دستاوردهای خود خواهند پرداخت . آسان پرداخت نیز در غرفه شماره ۳۶ پذیرای بازدید عموم علاقه مندان و دانشجویان و دانش آموختگان و همچنین کارجویان و نخبگان دانشگاهی است . دانش آموختگان و دانشجویان در حال تحصیل این دانشگاه می توانند برای دریافت و تکمیل فرم استخدام شرکت آسان پرداخت در طول ایام برپایی نمایشگاه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶:۰۰ به غرفه آسان پرداخت مراجعه و با کارشناسان منابع انسانی و روابط عمومی این شرکت مشورت نمایند .
نمایشگاه کار، رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها بمنظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت هایشان در آن، بصورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد که می توان از آن بعنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد به نحوی که فرصت های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارائه می شود.

کد خبر: 2786

این را نیز بررسی کنید

برگزاری مسابقه «۹۵ سال همراهی» با جوایز میلیونی

به مناسبت گرامیداشت نود و پنجمین سالروز تأسیس بانک‌ملی‌ایران‌، مسابقه‌‌‌ای با عنوان «۹۵ سال همراهی» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *